oprawy oświetleniowe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
alwin-86
Posty: 1
Rejestracja: 28 mar 2023, 23:17

oprawy oświetleniowe

Post autor: alwin-86 »

Gdzie najlepiej kupować takie rzeczy jak oprawy oświetleniowe, kable, przewody i inne potrzebna przedmioty do instalacji elektrycznych? Szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca na tego typu zakupy. Najlepiej dostawcy, który dowozi produkty na teren budowy. I u którego termin dostawy to maksymalnie kilka dni roboczych. Znacie kogoś takiego? Jesteście w stanie kogoś polecić?
zuzina

Re: oprawy oświetleniowe

Post autor: zuzina »

No wydaje mi sie ze najrozsadniej to w sklepie z oswietleniem :) ja moge ci polecic sklep internetowy ktory ma takie produkty w przystepnych cenach :)https://www.elampy.pl/oprawy-liniowe-led
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: oprawy oświetleniowe

Post autor: Titana »

Są od tego sklepy elektryczne i tam na pewno znajdzie się wszystko, co będzie potrzebne. Możesz się nawet zdziwić, że takie sklep jest blisko ciebie i codziennie obok niego przechodziłaś.
ODPOWIEDZ