Optymalizacja instalacji gazowej

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Racuszek
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:58

Optymalizacja instalacji gazowej

Post autor: Racuszek »

Optymalizacja parametrów instalacji gazowych nie jest prosta. Dlatego właśnie warto takie zadania zlecić specjalistom. Serdecznie polecam firmę Turbo spec – która zajmuje się ich naprawa już od wielu lat.

kable hdmi hdmi
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Optymalizacja instalacji gazowej

Post autor: Kasia »

A co robicie, kiedy macie jakiś problem z instalacją gazową w Waszym mieszkaniu? My zawsze wtedy wzywamy fachowca. OStatnio na przykład zadzwoniliśmy po firmę Jotka z Wrocławia, do której kontakt znaleźliśmy na stronie https://jotka-hydraulik.pl/instalacje-gazowe/. Okazało się, że to prawdziwi profesjonaliści, którzy, co istotne, wcale nie liczą sobie dużo za swoje usługi :)
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Re: Optymalizacja instalacji gazowej

Post autor: Sinistra »

Widziałam Zawory bezpieczeństwa na Ceneo.pl i muszę kupić jeden z nich, ale mam do Was pewne pytanie. Czy do instalacji hydraulicznej i gazowej stosuje się podobne? Nie znam się na tym, ale wolałabym wiedzieć. Staram się po prostu ze wszech stron zabezpieczyć tak na wszelki wypadek. Zarówno przed przypadkowym zalaniem, jak i ulatnianiem się gazu.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:31

Re: Optymalizacja instalacji gazowej

Post autor: pukla123 »

Kasia pisze: ↑16 cze 2019, 13:04 A co robicie, kiedy macie jakiś problem z instalacją gazową w Waszym mieszkaniu? My zawsze wtedy wzywamy fachowca. OStatnio na przykład zadzwoniliśmy po firmę Jotka z Wrocławia, do której kontakt znaleźliśmy na stronie https://jotka-hydraulik.pl/instalacje-gazowe/. Okazało się, że to prawdziwi profesjonaliści, którzy, co istotne, wcale nie liczą sobie dużo za swoje usługi :)
Ja polecam kontakt z instalator Poznań, to sprawdzony namiar, zawsze w razie awarii korzystamy z ich uslug, jeszcze nigdy nas nie zawiedli. Dogodne terminy, fachowość i konkurencyjne ceny to u nich podstawa
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 101
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:42

Re: Optymalizacja instalacji gazowej

Post autor: sonia »

W takiej sytuacji polecam też zainwestować w inteligentny czujnik gazu. Możesz go zamówić na stronie https://sklep.gkpge.pl/locon-inteligent ... gazu-bd304 . Niestety z gazem to różnie bywa - a przecież każdy chce się w swoim domu czuć bezpiecznie.
Maczków

Re: Optymalizacja instalacji gazowej

Post autor: Maczków »

Instalacja gazowa musi być szczelna. To bardzo ważne. Od tego zależy nasze zdrowie i życie. Dlatego na bezpieczeństwie nie powinniśmy oszczędzać. Pamietające, zawsze wybierajmy najlepsze produkty, tylko ze sprawdzonych hurtowni takich jak https://www.saga.info.pl/zawory-bezpieczenstwa/
Basieńńka

Re: Optymalizacja instalacji gazowej

Post autor: Basieńńka »

Zawsze robimy wszystkie przeglądy. Nie warto tego odkładać, bo bezpieczeństwo jest przecież najważniejsze. Z tego co wiem, przegląd instalacji elektrycznej w budynku, powinno się robić co 5 lat i jest to obowiązkowe. W razie awarii czy zdarzeń losowych, ubezpieczyciel patrzy czy przegląd był zrobiony!! My korzystamy z usług firmy Renomabud https://www.renomabud.pl/2021/06/18/okr ... w-budynku/. Sprawdzają nam elektrykę oraz gaz w jednym czasie.
ODPOWIEDZ