Organizowanie urodzin

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Ahoj
Posty: 100
Rejestracja: 22 sie 2019, 13:10

Organizowanie urodzin

Post autor: Ahoj »

Organizowanie dzieciecych urodzin, nie jest takie łatwe jak mogłoby nam się początkowo wydawać, dlatego też szukam inspiracji w takich miejscach jak to https://www.urodzinydzieciaka.pl/ by móc coś zorganizować. Wy jakie macie zazwyczaj pomysły na urodzinowe imprezki ?
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: Kasia »

A czy ktoś z Was organizował pierwsze urodziny dla dziecka? Jeśli tak, to gdzie zaopatrzyliście się w różnego rodzaju ozdoby na roczek? Ja widziałam bardzo fajne na stronie internetowej https://happenings.pl/dekoracje-na-roczek - jak Wam się podobają? warto Waszym zdaniem je tam zamówić?
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 583
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: tormundmilks9 »

Każdemu mężczyźnie klasy dodaje elegancki zegarek znanej i cenionej marki. Duży wybór zegarków znalazłam tu : https://protime24.pl/product-aar-58801- ... B290B.html Można wybrać zegarek z paskiem lub bransoletką. Klasyczny lub bardziej nowoczesny z dodatkowymi funkcjami. Warto zwracać uwagę na ceny, bo obecnie jest sporo promocji. Moim zdaniem to najlepszy pomysł na prezent.
Awatar użytkownika
irmina
Posty: 101
Rejestracja: 25 paź 2019, 15:14

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: irmina »

Ja nie mam problemu z organizacją urodzin dla mojego dziecka, bo po prostu wiem co on lubi i co go najbardziej ucieszy. Obowiązkowo z https://godanparty.pl/ zamawiam wszelkie balony, serpentyny i kolorowe kubeczki itp no i przygotowuję smaczne przekąski. Mimo, że mam swoje lata to lubię bawić się w organizację takich imprez.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Organizowanie urodzin

Post autor: ragatara »

Myślę, że organizowanie urodzin to także zakup prezentu, jeśli szukasz jakiegoś w miarę taniego to zajrzyj do sklepu https://edibazzar.pl/ w nim znajdują się fajne rzeczy.
ODPOWIEDZ