ozonowanie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
kryśka

ozonowanie

Post autor: kryśka »

Dzień dobry. Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej firmy, która zajmuje się ozonowaniem to warto nawiązać kontakt z https://ddd.tychy.pl/ https://ddd.tychy.pl/ozonowanie/ . Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą. Bardzo angażują się w zlecenie klienta, pełen profesjonalizm
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: ozonowanie

Post autor: jaskolka »

kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego, które było w dosyć kiepskim stanie. Czuć było taki dokuczliwy zapach spalenizny. Do tego jakiś grzyb na ścianach w jednym pokoju. Generalnie to nieciekawie, ale cena mieszkania była okazyjna. Musieliśmy jednak znaleźć firmę, która się zajmie tymi rzeczami. No i tak wybraliśmy Airozone. Jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy, bo teraz w ogóle nie czuć brzydkich zapachów w domu :)
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: ozonowanie

Post autor: kasiakowa06 »

jaskolka pisze: ↑17 sie 2021, 16:59 kupiliśmy mieszkanie z rynku wtórnego, które było w dosyć kiepskim stanie. Czuć było taki dokuczliwy zapach spalenizny. Do tego jakiś grzyb na ścianach w jednym pokoju. Generalnie to nieciekawie, ale cena mieszkania była okazyjna. Musieliśmy jednak znaleźć firmę, która się zajmie tymi rzeczami. No i tak wybraliśmy Airozone. Jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy, bo teraz w ogóle nie czuć brzydkich zapachów w domu :)
Ja również musiałam ozonować mieszkanie, a może raczej chciałam ;) Polecam Ozonusa https://ozonus.pl/ozonowanie/ozonowanie-mieszkania/
Łatek

Re: ozonowanie

Post autor: Łatek »

Jeśli macie w domu na ścinach grzyba, to ozonowanie niewiele pomoże. Trzeba najpierw skupić się na znalezieniu przyczyny zawilgocenia ścian - bo jeśli jest grzyb, to znaczy, że w ścianie gromadzi się wilgoć. I ten problem trzeba przede wszystkim usunąć. Zgłoście się do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Tam wykonują ekspertyzy budowlane mające m.in. na celu ustalić jakie jest źródło zawilgocenia. Po ustaleniu tego, przedstawiają także zakres prac, jaki trzeba wykonać by naprawić sytuację oraz ich kosztorys. Dzięki nim faktycznie pozbędziecie się wilgoci - skutecznie i na stałe.
miśka12

Re: ozonowanie

Post autor: miśka12 »

Łatek pisze: ↑15 wrz 2021, 13:05 Jeśli macie w domu na ścinach grzyba, to ozonowanie niewiele pomoże. Trzeba najpierw skupić się na znalezieniu przyczyny zawilgocenia ścian - bo jeśli jest grzyb, to znaczy, że w ścianie gromadzi się wilgoć. I ten problem trzeba przede wszystkim usunąć. Zgłoście się do firmy Eko Projekt - http://www.ekspertyzy-mykologiczne.pl/ . Tam wykonują ekspertyzy budowlane mające m.in. na celu ustalić jakie jest źródło zawilgocenia. Po ustaleniu tego, przedstawiają także zakres prac, jaki trzeba wykonać by naprawić sytuację oraz ich kosztorys. Dzięki nim faktycznie pozbędziecie się wilgoci - skutecznie i na stałe.
Super, fajna odpowiedź, zaraz sprawdzę. Pozdrawiam!
-
Salon kosmetyczny
TomaszK

Re: ozonowanie

Post autor: TomaszK »

Dokładnie, najpierw należy zlokalizować przyczynę wilgoci. Pomogę w tym profesjonalne firmy zajmujące się osuszaniem mieszkań. Przyjadą zlokalizują wyciek, usuną usterkę i zajmą się usuwaniem wilgoci. Bez profesjonalanengo osuszanie ściany nie pozbędziesz się wilgoci i grzyba. Polecam sprawdzić - https://osuszymy.pl/odgrzybianie-scian/.
marek22

Re: ozonowanie

Post autor: marek22 »

Zobaczcie na ofertę na Lokalizacja przecieków wody firma ta od lat zajmuje się wykrywaniem wycieków wody na sieciach wodociągowych, ciepłowniczych czy kanalizacyjnych. Pełna ich oferta jest na stronie to sobie sprawdźcie. Polecam ich serdecznie bo to dobra i rzetelna firma.
senka

Re: ozonowanie

Post autor: senka »

ozonowanie to wysoce skuteczna metoda czyszczenia i dezynfekcji pomieszczeń. Udowodniono, że usuwa szkodliwe bakterie i wirusy, dzięki czemu jest doskonałym wyborem do głębokiego czyszczenia. O ile mi wiadomo, nie ma innej metody, która mogłaby dorównać poziomowi czystości osiągniętemu dzięki ozonowaniu. Jest to zdecydowanie warta rozważenia metoda utrzymania zdrowego środowiska.
ODPOWIEDZ