Patentowe wzory

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Patentowe wzory

Post autor: jessica »

Zgłoszenie wzoru patentowego do urzędu nie jest az tak bardzo łatwe jak mogło by się wydawać. Gdy my chcieliśmy to zrobić okazało sie, że to dla nas czarna magia. Dlatego też zdecydowaliśmy się na pomoc http://erzecznikpatentowy.pl/#feature2 . Bo sporo czytałam na temat ich wiedzy. Wy zgłaszacie takie rzeczy sami ?
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Patentowe wzory

Post autor: elzbieta »

W takich sprawach pomaga między innymi kancelaria prawno patentowa Gdańsk . Kliknij sobie na ich stronę. Znajduje się tam ich oferta. Można tam skorzystać z pomocy rzeczników patentowych oraz radców prawnych. Zastrzeżenia patentowe dla zwykłego śmiertelnika nie da się ukryć, że jest skomplikowaną tematyką. Właśnie dlatego, aby cała procedura przebiegła szybko i sprawnie należy zwrócić się o pomoc do profesjonalisty.
ODPOWIEDZ