Pluskwy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Pluskwy

Post autor: ragatara »

W mieszkaniu mieliśmy pluskwy, ale na szczęście w ich pozbyciu pomogła nam firma https://bios.net.pl/ myślę, że gdyby nie oni, to do tej pory bym musiała sama to wszystko wybijać i nie wiem czy bym się tego pozbyła.
maś41

Re: Pluskwy

Post autor: maś41 »

ragatara pisze: ↑06 lis 2020, 14:27 W mieszkaniu mieliśmy pluskwy, ale na szczęście w ich pozbyciu pomogła nam firma https://bios.net.pl/ myślę, że gdyby nie oni, to do tej pory bym musiała sama to wszystko wybijać i nie wiem czy bym się tego pozbyła.
Dzięki za polecenie firmy, szukałem firmy na Śląsku i też znalazłem - http://dezynfeusz.pl.
Żojko

Re: Pluskwy

Post autor: Żojko »

ragatara pisze: ↑06 lis 2020, 14:27 W mieszkaniu mieliśmy pluskwy
Oj doskonale wiem o czym mówisz, my wynajęliśmy mieszkanie i jak się okazało też było już zamieszkane :/ U nas pomogła super szybka i profesjonalna pomoc fachowców z firmy Green Style http://greenstyle.com.pl z Warszawy. Naprawdę mogę ich polecić.
kasix86

Re: Pluskwy

Post autor: kasix86 »

nie no pluskwy to jest dramat! to cale mieszkanie musi przejsc dezynsekcje, by faktycznie moc sie pozbyc tych szkodnikow.. nie mowiac o tym, ze ich ugryzienia potrafia byc naprawde bolesne!
ankawanka

Re: Pluskwy

Post autor: ankawanka »

Kumpel z hotelu przywiozl do mieszkania pluskwy łódź .. to dopiero byla masakra! Na szczescie znalazl namiary na sprawdzona firme od dezynsekcji i zajeli sie tematem ekspresowo
Barbara

Re: Pluskwy

Post autor: Barbara »

Przy pluskwach trzeba zawsze dokładnie sprzątać - regulanie odkurzać, szczególnie wokół łózek i mebli. Należy umyć pościel, zasłony i ubrania w wysokiej tmperaturzy. Jak pluskwy są problemem to też pamiętajmy żeby pozamykać wszelkie szczeliny i pęknięcia w ścianach.
ODPOWIEDZ