Podstawka pod laptopa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Podstawka pod laptopa

Post autor: jessica »

Zauważyłam od pewnego czasu , ze mój laptop bardzo się grzeje. Znajomy powiedział mi, żebym zainwestowała w podstawkę chłodzącą. Sama trochę mało sie na tym znam ale udało mi się tutaj https://www.akcesoriapc.pl/podstawki-ra ... c-310.html , znaleźć kilka rodzai takich podstawek i nie bardzo wiem czym kierować się przy zakupie. Podpowiecie mi co robić i jak wybrać najlepszą?
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Podstawka pod laptopa

Post autor: Titana »

Zakup takiej podstawki nie jest jakiś trudny, nie mówiąc już o dużych kosztach. W pierwszym lepszym sklepie z elektroniką można je znaleźć.
Awatar użytkownika
martynaadamska
Posty: 66
Rejestracja: 08 wrz 2020, 8:22

Re: Podstawka pod laptopa

Post autor: martynaadamska »

W dzisiejszych czasach każde dziecko ma komputer ze względu na lekcje online przez pandemię. Te komputery chodzą przez tyle godzin, że warto zakupić na przykład taką podkładkę chłodzącą: https://www.sferis.pl/podstawki-chlodzace-4159. Dzięki temu podzespoły nie będą się przegrzewać.
ODPOWIEDZ