Polecane studio tatuażu Wawa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Polecane studio tatuażu Wawa

Post autor: kornelka »

Hej! Niedawno przeprowadziłam się do Wawy, a zrobienie kolejnego tatuażu chodzi za mna juz od dluzszego czasu ;D nie wiem jednak jakie studio wybrac, w stolicy jest ich całe mnóstwo... Mam wrażenie, ze kilka z nich prezentuje dosc podobny poziom, patrzac na opinie czy realizacje, ale szukam czegos naprawde ekstra. Co mozecie mi polecic? z góry dzięki!
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: Polecane studio tatuażu Wawa

Post autor: annauja »

ooo, tez własnie szukam dobrego tatuażysty w Warszawie chętnie poczytam wątek, bo faktycznie w stolicy jest dużo salonow i ciezko sie na kogos konkretnego zdecydowac
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Polecane studio tatuażu Wawa

Post autor: pauula »

na Jah Love Tattoo sobie zerknij, mają fp na facebooku. ja dziarałam się u Adolfa - polecam <3
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: Polecane studio tatuażu Wawa

Post autor: kornelka »

Słyszałam o nich i własnie przeglądam galerie fotek, generalnie WOW! kazdy tatuaz wyglada niesamowicie, widac ogromna precyzje, talent. musze rozejrzec sie w czym specjalizuja sie tatuatorzy z tego salonu, zeby wybrac kogoś odpowiedniego
Awatar użytkownika
sandra
Posty: 84
Rejestracja: 26 mar 2019, 20:45

Re: Polecane studio tatuażu Wawa

Post autor: sandra »

A wiesz jak wygląda pielęgnacja tatuażu po zrobieniu ? Bo to wcale nie jest tak, że nie będziesz odkrywać i to tyle. Musisz jednak to miejsce odkażać, bo tam mimo wszystko powstała rana i to rana do tego z nieciekawym dodatkiem w postaci tuszu. Myślę, że zanim się tego podejmiesz, powinnaś o pielęgnacji poczytać.
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: Polecane studio tatuażu Wawa

Post autor: xixia »

A ja zawsze umawiam się do Huberta https://www.facebook.com/pg/studio.tatu ... 6085246226. Odkąd zrobił mi pierwszą dziarę jakieś 3 lata temu wiedziałam, ze będzie tez autorem każdego następnego dzieła :) zgadzam się z opinią, że studio należy do jednych z najlepszych w stolicy.

właściwości ciekłego azotu
ODPOWIEDZ