pomoc w wyborze

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
magdaes
Posty: 14
Rejestracja: 23 wrz 2019, 13:58

pomoc w wyborze

Post autor: magdaes »

Co roku są święta i co roku nie mam pomysłu na prezenty dla bliskich. Znacie jakieś dobre strony - poradniki związane z wyborem prezentu? Ważne też by mieć pomysł jak je ładnie zapakować. Na chwilę obecną mam takie
https://www.toys4boys.pl/blog/nowosci/k ... o-pobrania
https://lifemanagerka.pl/2019/12/pomysl ... towy-2019/
Awatar użytkownika
omnibus
Posty: 21
Rejestracja: 16 paź 2019, 15:01

Re: pomoc w wyborze

Post autor: omnibus »

Może fotoksiążka dla rodziców okaże się świetnym prezentem. Oni na pewno lubią takie wyjątkowe prezenty. Wspólne zdjęcia ich wzruszą i przypomną wyjątkowe chwile. Warto pomyśleć o takiej książce. Można ją zamówić w Empiku. To będzie świetny prezent.
krzyś

Re: pomoc w wyborze

Post autor: krzyś »

Ostatnio koleżanka poleciła mi ciekawą ksiażkę o nazwie "zawód położna" Przyznam, że zaczęłam szukać o niej trochę w internecie i trafiłam na ciekawą księgarnię : https://www.taniaksiazka.pl/przy-jednym ... 48666.html, która ma całkiem sporą ofertę produktową. Zastanawiam się właśnie nad złożeniem zamówienia. A wy, co aktualnie czytacie?
ODPOWIEDZ