Pomoce dydaktyczne dla dzieci

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Pomoce dydaktyczne dla dzieci

Post autor: miss »

Hej znacie taki produkt jak rok liturgiczny plansza ?Ja znalazłam go w sklepie Szycie Montesorri i zastanawiam się nad kupnem. Może ktoś już ma i może podzielić się opinią? https://szyciemontessori.pl/product-pol ... iczny.html
koła

Re: Pomoce dydaktyczne dla dzieci

Post autor: koła »

Koniecznie zerknijcie na asortyment z https://tesora.eu/pl/ . Teraz to raczej więcej czasu spędza się z dziećmi w domu, więc trzeba mieć jakąś alternatywę. Wiele zabawek czy pomocy edukacyjnych można zakupić na Tesora, wybór pokaźny więc jestem przekonana, że znajdziecie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Pomoce dydaktyczne dla dzieci

Post autor: iwika »

Najwięcej pomocy dydaktycznych znajdziesz w internecie. Najlepiej stawiać na ciekawe i angażujące zajęcia. W przypadku młodszych dzieci najlepiej poszukać gier, które rozwijają dziecko. Gry edukacyjne dla dzieci łączą zabawę z edukacją. Tutaj możesz je znaleźć https://www.eduksiegarnia.pl/gry-edukac ... edukacyjne . W ofercie są różne gry towarzyskie, ortograficzne, quizy czy puzzle.
ODPOWIEDZ