poprawa życia seksualnego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Paweł

poprawa życia seksualnego

Post autor: Paweł »

Korzystacie w Waszej sypialni z gadżetów erotycznych? Lub z czegoś innego by poprawić jakoś seksu? Jesli tak to dajcie nam jaką sradę w tym temacie.
Małgorzata

Re: poprawa życia seksualnego

Post autor: Małgorzata »

Owszem korzystamy w sypialni z gadżetów, ja uważam, że czasem trzeba jakiejś delikatnej zmiany. Bo jak się wkrada do łóżka rutyna to wtedy jest źle.
Paweł

Re: poprawa życia seksualnego

Post autor: Paweł »

Ciekawe podejście. Gdzie Twoim zdaniem najlepiej zamawiać takie gadżety? Może zajrzę na oferty i coś wybiorę dla nas?
Małgorzata

Re: poprawa życia seksualnego

Post autor: Małgorzata »

Myślę że najlepiej jest zajrzeć na stronę http://xn--wiat-obr-bdsm-ilb56mmp.pl/ tutaj są różne gadżety i o nich informacje. Warto poczytać zapoznać się i zamawiać to co najlepiej do was pasuje.
Paweł

Re: poprawa życia seksualnego

Post autor: Paweł »

Dzięki wielkie za odpowiedź i za radę w tym temacie. na pewno poczytam wszystko dokładnie bo jest to mój pierwszy raz z takimi zabawkami. Pozdrawiam i dziękuję jeszcze raz za poradę.
ODPOWIEDZ