Pora na mieszkanie?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Keira1964

Pora na mieszkanie?

Post autor: Keira1964 »

Cześć kochani. Myślicie, że teraz jest odpowiednia pora, żeby kupić własne mieszkanie? Teoretycznie sytuacja na rynku nieruchomości nie jest zbyt stabilna, dlatego ja nie mam pewności. Odwiedziłam ostatnio biuro nieruchomości w Dzierżoniowie i widziałam kilka naprawdę atrakcyjnych ofert... Jakie wy macie zdanie na ten temat? Zdecydowalibyście się teraz kupić nieruchomość?
kamillek

Re: Pora na mieszkanie?

Post autor: kamillek »

Ostatnio ceny mieszkań poszybowały w górę więc nie każdego będzie stać na nowe M. Pomimo cen nieruchomość jest dobra inwestycją. Nie mam tego problemu, bo mieszkanie odziedziczyłem po matce. Jak masz fundusze, to kupuj i nie zwlekaj.
Tak poza tematem mieszkań. Jak będziesz miał domek jednorodzinny to polecam https://swiatpiecykow.pl/ Taki piecyk rozwiąże problem ogrzewania domu. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które jest tańsze niż opalanie domu węglem, poza tym jest ekologiczne. W sklepie jest bogaty wybór więc bez problemu znajdziesz piecyk dla siebie.
ODPOWIEDZ