pościel dla dzieci

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
stella_71
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2022, 20:30

pościel dla dzieci

Post autor: stella_71 »

Jaka bawełniana pościel dla dzieci, jest według Was naprawdę godna polecenia? Szukam czegoś sprawdzonego, najlepiej z certyfikowanej bawełny, z autorskimi wzorami i w rozmiarze 135x100. Czy znajdę taką pościel? Bardzo będę wdzięczna za Waszą pomoc przy znalezieniu takiej pościli. Dacie radę mi coś doradzić? Polećcie mi jakieś sprawdzone sklepu z takimi produktami?
Anina

Re: pościel dla dzieci

Post autor: Anina »

Ja przez internet, najczęście na allegro. Dla mnie najwygodniej i najbezpieczniej. Jak po przysłaniu mi się nie podoba, to po prostu odsyłam i po kłopocie.
Marllena

Re: pościel dla dzieci

Post autor: Marllena »

Na tego typu zakupy polecam sklep Ceba Baby. Tam mają bardzo duży wybór pościeli, kocyków, poduszeczek dla dzieciaczków w róznym wieku. Wszystko bardzo dobrej jakości, fajnie uszyte. Na pewno bedziecie zadowoleni i wasze dzieciaki też.
ODPOWIEDZ