potrzebny tłumacz

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Paulina_68
Posty: 1
Rejestracja: 29 cze 2022, 16:10

potrzebny tłumacz

Post autor: Paulina_68 »

Kochane, jakich znacie tłumaczy przysięgłych języka angielskiego w Warszawie? Potrzebny mi taki specjalista, bo mam kilka ważnych dokumentów do przełożenia właśnie na angielski. Wiem, że tłumacze przysięgli są do tego niezbędni, więc jeśli mogłybyście mi kogoś takiego polecić, to byłabym bardzo wdzięczna. Chętnie przejrzę każdą propozycję! Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cina94
Posty: 1
Rejestracja: 15 paź 2022, 11:42

Re: potrzebny tłumacz

Post autor: Cina94 »

A sprawdzałaś tłumacza przysięgłego panią Danutę Olszewską? Ja kiedyś korzystałam z jej usług i bardzo sobie ją chwaliłam tak jak i kilku moich znajomych, którzy też się na nią zdecydowali. Trzeba mieć odpowiednią wiedzę do takich profesjonalnych tłumaczeń, ale ona radzi sobie świetnie czy to z tematem finansów czy medycyny. Polecam zajrzeć do oferty :)

wentylator spal
Halik

Re: potrzebny tłumacz

Post autor: Halik »

Jakiś czas temu korzystałem z usług biura tłumaczeń Lidaria z Warszawy i jestem zachwycony rezultatami. https://lidaria.pl/ to team doświadczonych tłumaczy, jacy znakomicie radzą sobie z różnymi językami i dziedzinami tematycznymi. Ich szybkość, staranność a także profesjonalizm zasługują na słowa uznania. Nie tylko zapewniają najwyższą jakość tłumaczeń, ale także świetną obsługę kontrahenta oraz atrakcyjne ceny. Śmiało polecam każdemu, kto poszukuje solidnego biura tłumaczeń.
ODPOWIEDZ