powrót do Polski

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Oktawia92
Posty: 1
Rejestracja: 06 wrz 2022, 7:56

powrót do Polski

Post autor: Oktawia92 »

Hej dziewczyny, czy któraś z was mieszka na stałe za granicą? Ja należę do tej grupy, ale coraz częściej zastanawiam się nad powrotem do domu. Wiem, że teraz przeprowadzka Anglia Polska będzie skomplikowana, szczególnie po tylu latach poza krajem, ale mimo wszystko jestem już prawie zdecydowana. O czym powinnam pamiętać? Macie jakieś rady dla osób w podobnej sytuacji? :)
Jankes

Re: powrót do Polski

Post autor: Jankes »

Poszukiwanie pracy za granicą bez znajomości języka może być wyzwaniem, ale dzięki odpowiednim narzędziom, ten proces staje się znacznie prostszy. Na stronie https://www.globelus.pl/oferty-pracy/niemcy/bez-jezyka znajdują się aktualne oferty pracy w Niemczech, które nie wymagają znajomości języka niemieckiego. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które są gotowe na podjęcie nowego wyzwania zawodowego i chcą szybko znaleźć zatrudnienie za granicą.
ODPOWIEDZ