PPOŻ

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jorti
Posty: 164
Rejestracja: 06 sie 2020, 15:55

PPOŻ

Post autor: jorti »

Szkolenia ppoż Gdańsk, które są przeprowadzane przez firmę https://q-hse.pl/ według mnie jak i moich znajomych są na wysokim poziomie. Kilka razy byliśmy już na kursach, ale w tej firmie czuliśmy się najlepiej i dużo z tych szkoleń wynieśliśmy.
Antuśia

Re: PPOŻ

Post autor: Antuśia »

Zobacz sobie ofertę firmy 4ti - mają systemy ppoż i oddymiania - podaje link https://4ti.com.pl/kategoria-produktu/s ... ddymiania/
My ostatnio braliśmy od nich klapy dymowe. O tyle fajnie się współpracuje, że ich zespoł jest bardzo terminowy i słowny, a dodatkowo mają bardzo dobre stawki o które teraz niestety ciężko na rynku.
Awatar użytkownika
Oregano
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:44

Re: PPOŻ

Post autor: Oregano »

Zawsze najważniejsze jest bezpieczeństwo osób przebywających w budynku. Dlatego warto pomyśleć o instalacji czujki, która poinformuje o zagrożeniu. Czytałam, że systemy oddymiania budynków w Krakowie posiada w ofercie firma https://fpi.com.pl/oferta/systemy-oddymiania/ . Urządzenie to pozwala usunąć z pomieszczenia dym. Firma działa w Małopolsce, ale na życzenie klienta mogą też dojechać w inne miejsce.
Grażka

Re: PPOŻ

Post autor: Grażka »

U nas serwis ppoż wykonuje firma Intelectro daję namiar https://systemypozarowe-24.pl/ na tę firmę. Kontrola i naprawa usterek to obowiązek pracodawcy. Na tym nie wolno oszczędzać, bezpieczeństwo pracowników to duża odpowiedzialność. Koszty nie grają roli, ale na szczęście da się z wyprzedzeniem zabezpieczyć ludzi i firmę
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: PPOŻ

Post autor: eragon »

A jeśli chodzi o szkolenia PPOŻ to ta firma https://www.agm-konsulting.pl/ jest niezawodna. Świadczą oni też usługi dotyczące zabezpieczeń przeciwpożarowych. Teraz wiele firm korzysta z czegoś takiego jak outsourcing BHP bo to się po prostu bardziej opłaca.
anna łukasiak

Re: PPOŻ

Post autor: anna łukasiak »

Systemy ppoż dbaja o bezpieczeństwo dlatego zawsze muzą być sprawne i serwisowane regularnie. Podobnie jak sprzęt ppoż, który powinien być odpowiednio dobrany do obiektu. Przykładowo gaśnica proszkowa nie zawsze będzie idealnym wyborem podobnie sprawa ma się z hydrantami czy biernymi zabezpieczeniami pożarowymi.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: PPOŻ

Post autor: lampeczka »

No u nas szkolenie ppoż było połączone fajnie ze szkoleniem z bhp. https://bhphaczkowska.pl/bhp/ ta firma kompleksowo zajmuje sie ta tematyka, organizuja wstepne i okresowe szkolenia bhp dla kadry administracyjno-biurowej, kierowniczej i robotniczej :)
sołłie

Re: PPOŻ

Post autor: sołłie »

Umiejętne dobranie sprzętu gaśniczego do budynku to sztuka. Musi zając się tym specjalista. Scenariusz pożarowy to jedno a serwis i sprawdzenia wszystkiego przed oddaniem budynku to drugie. W artykule o gaśnicach jest napisane dokładnie do jakiego rodzaju gasic powinniśmy użyć. Jak najczęściej zdaję się na zdanie specjalistów.
filip09

Re: PPOŻ

Post autor: filip09 »

Zdecydowanie zgadzam się, że podstawę bezpieczeństwa przeciwpożarowego stanowi odpowiedni sprzęt i wyposażenie budynku. Warto postawić w tej kwestii na sprawdzone produkty dobrej jakości. Polecam sklep http://supermarketstrazacki.pl, który ma bardzo szeroki asortyment sprzętów do domów i innych obiektów: biur, placówek oświatowych. Znajdziecie u nich gaśnice, drabiny ewakuacyjne, koce gaśnicze i wiele innych przydatnych sprzętów. Zamówienia są realizowane bardzo szybko, a ceny naprawdę przystępne
ODPOWIEDZ