Praktyczny prezent dla mamy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Tamara96

Praktyczny prezent dla mamy

Post autor: Tamara96 »

Hej dziewczyny, moja mama będzie obchodzić 50 urodziny i z tej okazji pięknego wieku. W mojej głowie powstał pomysł aby był to praktyczny prezent dla mamy. Znalazłam stronę z koszami prezentowymi i jestem zachwycona ofertą i możliwością jaką oferuje ta strona. Personalizacja produktów jest zdumiewająca i na pewno będę wykorzystywać tą stronę jako super pomysł na prezent z każdej okazji.

Bardzo mi się podoba oferta zawierająca wiklinowy kosz prezentowy to jest to o co mi chodziło, po zjedzeniu zawartości kosza zostaje nam praktyczna wiklina na różnego rodzaju przedmiociki które obdarzona osoba chciała by schować.
Awatar użytkownika
Mare
Posty: 84
Rejestracja: 02 kwie 2019, 12:33

Re: Praktyczny prezent dla mamy

Post autor: Mare »

Frytkownica beztłuszczowa, ale kupując większa to inne życie. Można w Niej robić na prawdę dużo. Zależy jaka kupisz. My nawet kotlety mielone w niej robimy w panierce z bułki tartej i tosty z serem. Możliwości dużo. Na gazie to tylko to co w wodzie trzeba zrobić a z resztą przerzuciliśmy się na "frajera"

Druga opcja jaką mogłabym polecić to ceramika bolesławiecka. Zerknij sobie na stronę tej pracowni:
https://andyceramika.pl/czajniki

Możesz znaleźć tutaj piękne ręcznie malowane czajniki z Bolesławca.
ODPOWIEDZ