prezent urodzinowy dla męża

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Wacława

prezent urodzinowy dla męża

Post autor: Wacława »

Najlepszy prezent urodzinowy dla mojego męża ... to pieniądze ... A ja zrobiłam prezent i pieniądze pozostały w rodzinie ...
Piękne kobiety, czy to zły pomysł?
Bożena

Re: prezent urodzinowy dla męża

Post autor: Bożena »

Może być urażony pieniędzmi, ale jeśli podarujesz mu kartę podarunkową https://giftmall.pl/on/prezenty-na-dzien-mezczyzny, to będzie zadowolony i znowu wszystko w rodzinie.
oluś

Re: prezent urodzinowy dla męża

Post autor: oluś »

Mój mąż nie jest wymagający dlatego na jego urodziny kupiłam mu fajna książkę pt " Hłasko. Proletariacki książę " . Znalazłam ją w tym sklepie internetowym tutaj https://www.taniaksiazka.pl/hlasko-prol ... 32855.html . Radosław Młynarczyk dekonstruuje legendę, demaskuje kreacje, obala mity. Tropi wątki autobiograficzne w utworach i odkrywa zmyślenia, które Hłasko wplótł w swój życiorys. Pokazuje, że zarówno prawda, jak i zmyślenia są tu równie pociągające.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: prezent urodzinowy dla męża

Post autor: Kasia »

Ja zauważyłam, że mężczyźni lubią dostawać coś praktycznego, na przykład do samochodu. Ostatnio na przykład widziałam spory wybór dywaników samochodowych do najróżniejszych marek aut na stronie internetowej https://www.carstyle.pl/dywaniki-samochodowe/. Osobiście uważam, że taki prezent mógłby się całkiem nieźle sprawdzić ;)
Majkaś

Re: prezent urodzinowy dla męża

Post autor: Majkaś »

Jak nie dywanik samochodowy to zawsze warto pomyśleć nad jakimiś kosmetykami! W sam raz dla fana motoryzacji. :) W sklepie http://www.automotivecare.pl/ jest sporo takich kosmetyków. :)
ODPOWIEDZ