problem z zajściem w ciążę

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
maryśka

problem z zajściem w ciążę

Post autor: maryśka »

Hej. Miałyście problem z zajściem w ciąże? Niestety u mnie trwało to latami, już prawie traciłam nadzieję. W klinice https://parens.pl/ dopiero udało mi się uzyskać ciążę z jednego zarodka. Tutaj lekarze zajęli się mną profesjonalnie, żałuję tylko, że wcześniej tutaj się nie zapisałam.
Awatar użytkownika
lampeczka
Posty: 141
Rejestracja: 30 lis 2019, 11:07

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: lampeczka »

To jest okropne, jesli ludzie bardzo chca miec dziecko a nie moga. Sama jestem w podobniej sytuacji, okazalo sie ze mam endometrioze i ze wlasnie przez to nam sie nie udawalo. Obecnie jestem w trakcie leczenia, jezdze na konsultacje do szpitala Medicover do swietnego specjalisty, nadzieja na dzieciatko jest a to najwazniejsze
Kaśka32

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: Kaśka32 »

No tak, wiele z nas ma z tym problem ale czy nie macie poczucia wielkiej radości jak sprawy przybierają właściwy obrót ? Musimy jednak pamiętać ,że czas ciąży także może być bardzo niebezpieczny.Na tą okoliczność warto pomyśleć o właściwym ubezpieczeniu -https://unilink.pl/porady/ubezpieczenie ... ie-dziecka .Jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie dla kobiety w ciąży?- dowiesz się z poradnika zamieszczonego na stronie jednego z ubezpieczycieli - Unilink.
fałka

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: fałka »

Bywają problemy z zajściem w ciążę i to nie jest taka rzadkość jak się wydaje. Na szczęście można leczyć niepłodność i radzę właśnie z tego skorzystać. Pamiętaj także, że jest opcja zapłodnienia in vitro - również coraz powszechniejsza. I jeśli już uda się zajść w ciążę to w takim wypadku z mojej strony polecam wykonanie testu NIFTY https://badanienifty.pl/ , gdyż jest zalecane kobietom będącym po zapłodnienie in vitro czy mającym podwyższone ryzyko chorób genetycznych, a także powyżej 35 roku życia
sak23ś

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: sak23ś »

Myślałyście kiedyś o metodzie in vitro? Ja już od dłużeszego czasu boryam się z problemem zajścia w ciążę. Bardzo chcialabym miec dziecko, zwłaszcza,że nie jestem już najmłodsza... W https://klinikanieplodnosci.pl/zdiagnoz ... -in-vitro/ widziałam, że osoby z okolic Częstochowy i Radomska, mogą nawet dostać dofinansowanie do tej metody. Co wy sądzicie o in vitro?
Lidka52

Re: problem z zajściem w ciążę

Post autor: Lidka52 »

Przez kilka lat staraliśmy się z mężem o dziecko zanim się udało. Nie obyło się bez profesjonalnej pomocy, a mianowicie kliniki https://parens.pl Dzięki ich pomocy , nowoczesnym metodom jakie stosują i świetnie wykwalifikowanym pracownikom i lekarzom w końcu się udało. Jestem w szóstym miesiącu i na razie wszystko jest dobrze. Mam nadzieję, że będzie tak aż do porodu.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
ODPOWIEDZ