Profesjonalna pielęgnacja ogrodu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Maja_92
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2020, 20:01

Profesjonalna pielęgnacja ogrodu

Post autor: Maja_92 »

Cześć :) Niedawno przeprowadziłam się do domku jednorodzinnego, jednak ogród na naszej posesji nie wygląda zbyt dobrze. Potrzebowałabym do pomocy profesjonalistów. Znacie może kogoś, kto oferuje takie usługi w Żywcu?
Awatar użytkownika
Antonina1997
Posty: 1
Rejestracja: 18 lut 2020, 9:15

Re: Profesjonalna pielęgnacja ogrodu

Post autor: Antonina1997 »

Ja mogę polecić specjalistów z renova.bielsko.pl. Zajmują się całoroczną pielęgnacją ogrodów. Naprawdę świetnie im wychodzi chociażby regeneracja trawników czy odchwaszczanie. Kilka razy korzystałam z ich pomocy i uważam, że są nie do zastąpienia.
Awatar użytkownika
farah557
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2020, 15:14

Re: Profesjonalna pielęgnacja ogrodu

Post autor: farah557 »

To się sprawdza jeśli nie uprawia się warzyw czy owoców i ogród jest tylko ozdobny, nie użytkowy. Przecież nie zatrudnisz firmy do pielenia grządek, prawda? A taka praca jest nawet przyjemna. Sam niedawno wysiewałem nasiona warzyw i ziół w swoim ogrodzie i teraz patrzę jak rosną i owocują. Super sprawa.

ghillie suit how to
ODPOWIEDZ