Program do faktur

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Program do faktur

Post autor: wiola438 »

Szukam jakiegoś dobre programu, który umożliwi mi sprawne i szybkie fakturowanie. Chce sama zająć się księgowością w swojej firmie, z tego co się już zdążyłam zorientować wcale nie jest to jakoś bardzo skomplikowane. Polecicie coś w tej kwestii?
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:04

Re: Program do faktur

Post autor: kosanoztra »

Ja ze swojej strony mogę podrzucić namiar na https://wfirma.pl/program-do-faktur-online . Bardzo fajne oprogramowanie, które ma wszystkie niezbędne funkcje, potrzebne do zarządzania firmą i prowadzenia samodzielnej księgowości. Nie jest drogie a daje naprawdę wiele korzyści więc warto przemyśleć takie rozwiązanie.
Awatar użytkownika
wiola438
Posty: 92
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:31

Re: Program do faktur

Post autor: wiola438 »

No powiem szczerze, że brzmi kusząco. Mogłabyś coś więcej jeszcze powiedzieć o funkcjach i korzyściach tego programu? Widzę, że można go sobie za darmo przetestować przez 30 dni – fajna sprawa.
Awatar użytkownika
kosanoztra
Posty: 12
Rejestracja: 11 kwie 2019, 19:04

Re: Program do faktur

Post autor: kosanoztra »

Program umożliwia wystawianie wszystkich rodzajów faktur w aż 6 wersjach językowych i różnych walutach. Dodatkową zaletą jest integracja z drukarką fiskalną, magazynem, bankowością oraz systemem księgowości online. Możesz także generować faktury cykliczne i je personalizować
Awatar użytkownika
Eliza111
Posty: 261
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:01

Re: Program do faktur

Post autor: Eliza111 »

Może szukacie firmy informatycznej która zainstaluje czy stworzy system dla waszej firmy to polecam skorzystać z usług firmy https://henwar.pl to są specjaliści. Poczytajcie na stronie o ich programach o i certyfikatach. Warto skorzystać z ich pomocy. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Program do faktur

Post autor: Kasia »

Skoro już mowa oprogramowaniu dla firm, to czy ktoś z was korzystał może z nowoczesnych systemów informatycznych oferowanych przez firmę Primesoft? Widziałam ostatnio ich ofertę na stronie http://www.primesoft.pl/ i musze przyznać, że ich nowoczesne systemy do zarządzania dokumentami w wersji elektronicznej naprawdę zrobiły na mnie wrażenie. Macie w firmach wdrożone takie programy?
Mirosłew32

Re: Program do faktur

Post autor: Mirosłew32 »

Osobiście zdecydowałem się postawić na program do księgowości a dokładnie do fakturowania program RafSoft 2021 https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ i przyznam, że w moim przypadku w pełni spełnia swoje zadanie. Stabilny, z rozbudowaną ilością funkcjonalności i jednocześnie obsługa techniczna zawsze pomoże, szczególnie na początku (ale też jest miesięczna wersja próbna do sprawdzenia).
Awatar użytkownika
patra
Posty: 205
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Program do faktur

Post autor: patra »

kosanoztra pisze: ↑14 kwie 2019, 13:55 Program umożliwia wystawianie wszystkich rodzajów faktur w aż 6 wersjach językowych i różnych walutach. Dodatkową zaletą jest integracja z drukarką fiskalną, magazynem, bankowością oraz systemem księgowości online. Możesz także generować faktury cykliczne i je personalizować
No to ja też mam w firmie podobny program. Teraz faktura online to żaden problem a z każdego miejsca można też zarządzać magazynem i sprawdzać na przykład stany magazynowe
Gwóźdź

Re: Program do faktur

Post autor: Gwóźdź »

Co by nie mówić to oczywiście same faktury przy prowadzeniu firm są niezwykle ważne i ja jestem zdania, że jak najbardziej na pewno warto jest co nieco na ich temat wiedzieć. Muszę przyznać, że doskonale na pewno na stronie https://www.connecto.pl/faktura-kosztowa/poruszono sprawę faktury kosztowej.
grażynka

Re: Program do faktur

Post autor: grażynka »

Jednak najlepszym programem do faktur jest https://morganizerfinansow.pl/ . Wcześniej testowałam inne, ale ten jest dla mnie dosyć dobry, ponieważ oprócz faktur mogę również tutaj trzymać rachunki czy paragony, a także mam wgląd co do płatności. Mega mi się podoba
Sławomir

Re: Program do faktur

Post autor: Sławomir »

Z jakiej formy płatności internetowych korzystacie najczęściej i dlaczego? Ze swojej strony mogę Wam polecić usługi ze strony http://przelewy24.pl/rozwiazania-platni ... nosci-z-fb , ponieważ oferują oni ponad 350 metod płatności, co jest bardzo wygodną opcją. Czy ktoś z Was również korzysta z tej strony?
ODPOWIEDZ