Prowadzenie pełnej księgowości

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Czaplinka
Posty: 30
Rejestracja: 10 sty 2019, 16:36

Prowadzenie pełnej księgowości

Post autor: Czaplinka »

Cześć. Bardzo gorąco zachęcam do zapoznania się z biurem rachunkowym MG Projekt i jego ofertą. Świadczy usługi z zakresu uproszczonej i pełnej księgowości, a także udziela porad prawnych. To najbardziej profesjonalne i rzetelne biuro rachunkowe, jakie znam.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Prowadzenie pełnej księgowości

Post autor: filista »

Takie biura rachunkowe są na miarę złota. Właśnie chodzi o to, by firma miała wsparcie na każdym jej etapie funkcjonowania a nawet przed. Np. księgowość w Otwocku https://biuro-rachunkowe-otwock.pl/biur ... w-otwocku/ wspomaga biznesy jeszcze przed ich założeniem, np. w przypadku pozyskiwania funduszy czy dotacji
Awatar użytkownika
Goku223
Posty: 60
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Re: Prowadzenie pełnej księgowości

Post autor: Goku223 »

Ja bardzo lubię biura rachunkowe, które działają online. Jest to duże ułatwienie nie tylko dla klienta, ale też dla samego biura. Jak macie swoje biura to zobaczcie sobie platformę https://mb24.pl . Pozwala ona na prowadzenie biura rachunkowego online, a to sprawia, że kontakt z klientem jest uproszczony. Odbywa się przez portal, a dane są przechowywane w chmurze. Do zalet tego programu zalicza się jeszcze fakturowanie, prowadzenie kadr i płac, rozliczanie z ZUS i ministerstwem finansów. Ma też automatyczne księgowanie dokumentów.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Prowadzenie pełnej księgowości

Post autor: mikimaki »

wydaje mi sie, ze tez powinnas przemyslec czy jestes w stanie sama to ogarnac - ja na dokumentach sie totalnie nie znam wiec wolalam zeby biuro https://superksiegi.pl/ sie tym zajelo. Nie zawiodlam sie, bo wszystko zawsze terminowo i poprawnie
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Prowadzenie pełnej księgowości

Post autor: Lena »

U mnie wszystkim zajmuje się profesjonalna firma - https://bpion.pl/. Polecam jeśli sami nie macie czasu na to, by zajmować się księgowością.
ODPOWIEDZ