prywatne przedszkole

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
DorianŻ

prywatne przedszkole

Post autor: DorianŻ »

Hej. Jestem z Warszawy. Niestety musimy już z żoną zapisać naszą córcie do prywatnego przedszkola, dlatego szukamy miejsca, w którym będzie bezpieczna i będzie miała dużo uwagi. Polecicie coś?
DorianŻ

Re: prywatne przedszkole

Post autor: DorianŻ »

Dużo pozytywnych opinii ma http://www.hipopo.pl/prywatne-przedszkole/ więc też skorzystam z tej oferty
uśka

Re: prywatne przedszkole

Post autor: uśka »

Wydaje mi się, że wielu rodziców nie zwraca uwagi na to, jakie przedszkole jest wybierane, a ja sprawdzam, interesuje się i wybieram przedszkole, które również kładzie duży nacisk na naukę języka angielskiego. Taka właśnie jest Te Vizja, więc sprawdźcie sobie całą ofertę. Powinniście być zadowoleni.
nómia

Re: prywatne przedszkole

Post autor: nómia »

Też zdecydowałam się na prywatne przedszkole i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja. Jeżeli mieszkacie w Warszawie i rozglądacie się za odpowiednim przedszkolem to polecam wam zgłosić się do http://przedszkole-promyk.pl/ Tam zadbają o wasze dzieci.
jksał

Re: prywatne przedszkole

Post autor: jksał »

Również i my oddaliśmy nasze dziecko do prywatnego przedszkola. Mowa o niepublicznym przedszkolu Żyrafka https://www.zyrafkasieradz.pl/ , które zrobiło na nas niebywałe wrażenie. Właściwie przygotowana kadra + materiały dydaktyczne służą nalezytej edukacji. O to chodziło!
MichalinaIMichał

Re: prywatne przedszkole

Post autor: MichalinaIMichał »

Moje dzieci chodzą do tego przedszkola https://www.facebook.com/PrzedszkoleDomekMontessori/ i powiem wam, ze bardzo sobie je chwalimy. Dzieciaczki maja bardzo fajnie organizowany czas, mają bardzo fajne rozwijające zabawy. Polecam wejść na ich stronę i zapoznać się z ich oferta.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Gretta »

Jak dla mnie to bardzo dobry pomysł, w takich miejscach można liczyć na bardzo fajną ofertę edukacyjną dla dzieci może i nawet podstawy nauki angielskiego. Będziecie potrzebować fajnych zabawek dla waszych dzieci? Zobaczcie sobie tak sklep https://haribi.pl i ich propozycje.
Andżelika22

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Andżelika22 »

Ja osobiście mogę polecić Tequestę na Mokotowie. Moje dziecko uczy się angielskiego i hiszpańskiego, a dodatkowo uczęszcza na zajęcia karate. Placówka jest systematycznie ozonowana i dezynfekowana. Super kadra. Pani Chaimma, Pani Gosia, Pani Aneta, Pani Paulnia, Pan Gedrick, Pani Magda.
Łania

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Łania »

Zapisałam Maję do przedszkola „Promyk” w Szczecinie. Moja córeczka jest bardzo nieśmiała. Ciepła, domowa atmosfera panująca w przedszkolu ośmieliła Maję. W małych grupach wychowawcy indywidualnie traktują każde dziecko. Ponadto kadra przedszkola posiada bardzo wysokie kwalifikacje z różnych dziedzin, co zresztą widać po planie dnia, który możecie zobaczyć tutaj https://www.promyk.szczecin.pl/dzien.html .
uLAś1985

Re: prywatne przedszkole

Post autor: uLAś1985 »

Moje dzieci chodzą do prywatnego przedszkola w https://www.elfik.pl/zajecia-dla-dzieci i gdyby nie ta sytuacja z covidem dalej by chodziły. Bardzo tęsknimy za przedszkolem i widzę po dzieciaczkach, że brakuje im zabaw z dziecmi i tym podobne rzeczy. Mam nadzieję, że jeszcze tydzień dwa i może wrócą.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Titana »

Z prywatnymi przedszkolami różnie bywa i praktycznie każdy może je prowadzić, więc trzeba uważać. Niektóre z nich z pewnością są świetne, ale nie wszystkie. Zanim się zdecydujesz na jakieś konkretne, trzeba dokładnie sprawdzić taką placówkę, by wiedzieć czy jest bezpieczna.
Awatar użytkownika
Lucretia
Posty: 38
Rejestracja: 19 wrz 2020, 0:02

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Lucretia »

W Warszawie super przedszkole to Raz Dwa Trzy My na Mokotowie http://www.razdwatrzymy.edu.pl/kontakt/ Bardzo dobrze trafiliśmy, jest tam super program nauczania, fajna kadra kadra, która dobrze dba o edukację i rozwój dzieci, moje wspaniale się tam rozwijają, aż miło obserwować.
ginamó

Re: prywatne przedszkole

Post autor: ginamó »

Zdecydowałem się oddać moje dziecko do niepublicznego przedszkola. Padło oczywiście na http://teczowaprzygoda.pl/oferta/ , których to polecił nam znajomy. Najważniejsze jest to, iż na miejscu można liczyć na masę zajęć dodatkowych, ktore to rozwijają nasze dziecko - nawet dogoterapię, co jest dosyć niespotykane.
Bożenabi

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Bożenabi »

Właśnie moim zdaniem prywatne przedszkola mają bardzo fajną, praktyczną i ciekawą ofertę, która jest dopasowana do potrzeb dzieci i przede wszystkim rodziców również. Ja polecam https://przedszkole-promyk.pl/ mam dwójkę dzieci, które tam chodzą. Zdecydowanie na plus, opieka przyjemna, spokojne daje sobie radę ze wszystkim
czosnekwrgł

Re: prywatne przedszkole

Post autor: czosnekwrgł »

Przedszkole prywatne powinno być w dzisiejszych czasach standardem. Znacznie odbiega pod publicznych placówek, zarówno pod względem jakości otoczenia, jak i nauczania. W Katowicach wysłaliśmy nasze dziecko do https://www.madzikplace.com/szafirowa/o ... -szafirowa / Położone na bezpiecznym zakątku osiedla, blisko lasu. Na miejscu znajduje się plac zabaw na ktorym nasze bobo wprost uwielbia się bawić.
Awatar użytkownika
olkas
Posty: 136
Rejestracja: 07 cze 2020, 20:09

Re: prywatne przedszkole

Post autor: olkas »

U nas dobrze się sprawdziło mokotowskie przedszkole Miś Koala https://miskoala.edu.pl/ Mają tam kameralne grupy dzieci i super panie opiekunki. Z kolejnych plusów - dzieciaki codziennie uczą się angielskiego, mają zajęcia przyrodnicze, warsztaty kulinarne, ogólnie sporo ciekawych zajęć. My po całości jesteśmy zadowoleni z wyboru przedszkola, także jeśli jesteście z okolicy to zachęcam was do zapoznania się z nimi.
iguś

Re: prywatne przedszkole

Post autor: iguś »

Jeśli rozważacie możliwość posłania dziecka do przedszkola językowego, to koniecznie weźcie pod uwagę Tequestę. Moja córcia chodzi tam obecnie do grupy 3-latków czyli Tygrysków, którymi opiekują się p. Magda i Ms. Naomi. Super nauczycielki z odpowiednim i ciepłym podejściem do dzieci. Placówka jest wyjątkowo czysta, sale są regularnie dezynfekowane, a w razie konieczności zajęcia odbywają się zdalnie.
mikołka

Re: prywatne przedszkole

Post autor: mikołka »

Wiadomo, że jak wybiera się przedszkole to ma się jednak większą ilość kryteriów. Może wam się również spodoba to miejsce https://fiqmiku.pl/ . Wyjątkowe sale zabawki, podejście do dzieci. Nawet mają spory ogródek, który spełnia swoją role jak tylko robi się ciepło.
syśka

Re: prywatne przedszkole

Post autor: syśka »

A rozważałaś możliwość posłania dziecka do przedszkola językowego? Jeśli tak to serdecznie polecam ci Tequestę na Białołęce. Pani Dyrektor z ciepłym i indywidualnym podejściem do dzieci, cudowne nauczycielki, Pani Kasia uwielbiana przez dzieci, wysoki poziom nauczania i zajęcia prowadzone w sposób kreatywny.
luśka

Re: prywatne przedszkole

Post autor: luśka »

W dzisiejszych czasach najrozsądniej jest postawić na przedszkole niepubliczne, gdzie poziom edukacji po prostu stoi na znacznie wyższym poziomie. W przyjaznej i twórczej atmosferze, wykreowanej przez https://teczoweabecadlo.pl/przedszkole/ dorasta nasze dziecko. Kadra, jak i poziom nauczania stoją tam na niewiarygodnie wysokim poziomie.
rłk

Re: prywatne przedszkole

Post autor: rłk »

My rozważaliśmy wiele opcji i w końcu zdecydowaliśmy się na integracyjny i terapeutyczny punkt przedszkolny „Tajemniczy Ogród” https://www.tajemniczyogrod.eu/punkt-pr ... zedszkolny w Warszawie. To jest świetne miejsce, chodzą do niego dzieci pełnosprawne i niepełnosprawne, dzieci od małego uczą się szacunku do drugiej osoby, no i super się rozwijają. Moje bliźniaki razem tam chodzą i jestem w pełni zadowolona z tego jak prowadzone są tam zajęcia. Skupiają się na nich na umiejętnościach, zainteresowaniach i możliwościach dzieci :).
danuś

Re: prywatne przedszkole

Post autor: danuś »

Ze wzgledu na brak wolnych miejsc w przedszkolu państwowym zapisałam swoje dziecko do prywatnego . Chciałabym go jak najlepiej przygotować do nauki, dlatego kupiłam pomoc dydaktyczną w postaci książki pt " Umiem więcej. Zanim pójdziesz do szkoły " z tego sklepu tutaj https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html. Podręcznik ten umożliwia indywidualizację nauczania i jest przeznaczony na cały rok pracy z najstarszymi przedszkolakami
Mińka

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Mińka »

Wiele pochlebnych opinii słyszałam o prywatnym przedszkolu językowym Tequesta. Z tego, co dobrze pamiętam, to mają swoje placówki na Mokotowie, Białołęce i Żoliborzu. Co istotne, mogą pochwalić się szeroką ofertą zajęć dodatkowych i naprawdę wysokim poziomem nauczania. Co do zapisów, to najlepiej jest to sprawdzić u źródła :)
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 319
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: prywatne przedszkole

Post autor: lady30 »

Przy takich przedszkolach zawsze znajdują się place zabaw. Zwracacie uwagę na to jak są wykonane, jak z bezpieczeństwem dzieci w takim miejscu? ja na to mocno patrzę, w końcu jak zostawiam dziecko to zależy mi żeby było bezpieczne. Podłoże takiego placu powinno być wyłożone specjalnymi matami https://powerrubber.com/kat/maty-na-place-zabaw/ . One nie tylko posiadają właściwości antypoślizgowe ale także amortyzują upadki maluszków.
Awatar użytkownika
Wlada
Posty: 45
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Wlada »

Jak dla mnie bomba. Szczególnie, że podsumowując sobie wszystkie koszty to i tak prywatne przedszkole może wcale nie wyjść drożej dla was niż państwowe, serio... Przekalkulujcie to sobie, no ale dobra dzieci nie można też przecież przekalkulować. Mój wybór to Te Vizja - świetne przedszkole.
karkówka

Re: prywatne przedszkole

Post autor: karkówka »

Także i my zdecydowaliśmy się wysłać nasze dziecko do przedszkola niepublicznego. Oferta http://www.przedszkoleentliczek.pl/edukacja pod tym względem całkowicie zachwycała. W podstawie programowej znajduje się także język angielski, co jest warte odnotowania. Chcemy, aby nasze dziecko już od samego początku było nastawione na jak najlepszą edukację.
Awatar użytkownika
Oregano
Posty: 34
Rejestracja: 10 kwie 2019, 10:44

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Oregano »

Trzeba zwracać uwagę na renomę przedszkola, ale sama oferta edukacyjna jest równie ważna. Czasami można skorzystać z zajęć dodatkowych, takich jak te https://chemical-world.pl/szkoly-przedszkola-i-zlobki/ . Każde dziecko lubi poznawać świat, więc najlepiej to zrobić poprzez naukę. Chemia i związane z nią tematy są trudne, dlatego poznanie tej dziedziny przez zabawę może obudzić w maluchu pasję. W końcu każdy lubi brać udział w kontrolowanych wybuchach.
Łupaszko

Re: prywatne przedszkole

Post autor: Łupaszko »

Faktycznie przede wszystkim przedszkole powinno być przyjazne dzieciom, zatrudniać osoby, które są doświadczone, posiadają odpowiednią wiedzę. Atmosfera powinna być zdecydowanie przyjemna, rodzinna. Polecam tu kontakt z przedszkolem https://domekmontessori.edu.pl/, na pewno uda się załatwić taką opiekę, która będzie dopasowana do potrzeb dziecka. To niezwykle ważne
julkaa

Re: prywatne przedszkole

Post autor: julkaa »

Jeśli chodzi o przedszkole dla dzieci z autyzmem lub zespołem Aspergera to polecam tą placówkę http://www.centrum-terapii.pl/ Centrum Terapii Promitis ma świetną, wykwalifikowaną kadrę i małe grupy w których mają możliwość podejścia indywidualnie do każdego dziecka. Mój syn chodzi do tego przedszkola od września i jesteśmy bardzo zadowoleni.
ODPOWIEDZ