przed świętami

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
gość12

przed świętami

Post autor: gość12 »

Zbliżają się święta, a to oznacza czas prezentów. Często mamy problem z tym by wpaść na dobry pomysł na prezent. Macie jakieś dobre pomysły w tym roku? Chodzi mi o coś takiego jak tutaj na przykład
https://naczynia.olkusz.pl/blog/pomysly ... choinkowe/
https://www.toys4boys.pl/496-prezent-dla-taty-na-swieta
https://pl.pinterest.com/crazyshoppl/pr ... i%C4%99ta/
aniuś

Re: przed świętami

Post autor: aniuś »

Jesteśmy w okresie przed świętami i już zastanawiamy się za prezentami dla najbliższych . Dla mojego męża mam już upatrzony prezent, będzie to laptop HP ZBook 15u G6 111B11EA z tego sklepu tutaj https://itnes.pl/ . Model ten należy do cieszącej się dużą popularnością serii 15,6-calowych mobilnych stacji roboczych ZBook 15u G6 produkowanych przez firmę HP. W mobilnej stacji roboczej producent zainstalował 32 GB pamięci operacyjnej w układzie 2 x 16 GB.
bartuś

Re: przed świętami

Post autor: bartuś »

Nic mnie tak nie relaksuje jak spędzanie czasu przed książką . Uwielbiam wieczorami przeczytać dobrą książkę. Jestem obecnie na etapie czytania opowieści "Niegrzeczne swieta" Jedna z najlepszych powieści roku według mnie. Polecam wam zerknąć: https://www.taniaksiazka.pl/niegrzeczne ... 30232.html bo mają naprawdę świetne pozycje w boskich cenach.
ODPOWIEDZ