Przygotowania do kursu jazdy

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Ira1988
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2020, 11:03

Przygotowania do kursu jazdy

Post autor: Ira1988 »

Hejka dziewczyny :) Wreszcie zdecydowałam się zapisać na kurs jazdy, mimo że nie jestem przekonana, że mi się uda. W każdym razie zamierzam starać się o prawo jazdy kategorii B, czyli tradycyjnie. Macie może dla mnie jakieś rady, jak przygotować się do kursu, a potem do egzaminu? Przyda mi się wsparcie.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Przygotowania do kursu jazdy

Post autor: patra »

hejka, na pewno Ci się uda ale wybierz dobrą szkołę z polecenia, ja poszłam za namową brata i koleżanek do Motostart na Mokotowie i bez problemu się nauczyłam jeździć a egzamin też zdałam szybko bo za drugim razem :)
Wikuś19

Re: Przygotowania do kursu jazdy

Post autor: Wikuś19 »

Grunt to dobre nastawienie :) Wtedy wszystko łatwiej przychodzi. Ja teraz zdaję kat a, Kraków to spore miasto, ale myślę że dam radę http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... tegoria-an i już niedługo będę się cieszyć nową kategorią w moim prawku :)
łong

Re: Przygotowania do kursu jazdy

Post autor: łong »

Ja również chcę zdać prawko. Nie mówię, że będzie to proste, ale na pewno warto będzie się postarać, żeby to wszystko miało ręce i nogi. Wstępnie tutaj https://prawojazdy-poznan.com.pl/kurs-n ... zdy-kat-b/ jestem zapisana, ale mam nadzieje, że nie stchórzę ;) . Bo ma pietra.
ODPOWIEDZ