Rozwód - jak zachować klasę?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Gwidona-96
Posty: 1
Rejestracja: 07 wrz 2021, 7:49

Rozwód - jak zachować klasę?

Post autor: Gwidona-96 »

Czy rozwody zawsze kończą się wywlekaniem brudów publicznie? Czy są ludzie, którzy umieją rozwieść się z klasą? Ja jeszcze nie spotkałam nikogo kto po rozwodzie ni wieszałby psów na EX. I to niezależnie czy to facet czy kobieta, oboje zawsze psioczą na swojego byłego, byłą. Jak to jest, że dorośli ludzie zachowują się jak para nastolatków? Jak myślicie?
Dominiśka

Re: Rozwód - jak zachować klasę?

Post autor: Dominiśka »

Różnie to bywa. Niektórzy potrafią rozwodzić się z klasą, niektórzy nie. W większości sytuacji to ogromny stres. Podczas sprawy potrzebna jest też wiedza i doświadczeniem. Sama przechodziłam przez rozwód i wiem, że bez dobrego mecenasa bym nie dała rady. Na szczęście trafiłam na mecenasa Michała Mindykowskiego, który kompleksowo pomógł mi w temacie rozwodu. Wyjaśnił też jak będzie wyglądała rozprawa, jakich pytań mogę się spodziewać, jak się zachować. To ułatwiło wszystko i dzięki niemu rozwód odbył się szybko. Także polecam mecenasa. Ma kancelarię w Gdańsku, tu jego numer 530-732-915
ODPOWIEDZ