sklepy z naturalnymi produktami

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Wirgilia1961
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2022, 13:11

sklepy z naturalnymi produktami

Post autor: Wirgilia1961 »

Hejka, odwiedzacie jakieś sklepy z naturalnymi kosmetykami i innymi zdrowymi produktami? Mnie się to zdarza, ale głównie online, bo tak jest mi o wiele wygodniej. Jestem bardzo ciekawa, jakie kategorie produktów wybieracie najczęściej. U mnie różnie to bywa, ale pewne jest, że nie boję się kupować i testować nowości, nawet jeśli inni podchodzą do nich sceptycznie :P
Awatar użytkownika
Stella-96
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2022, 8:21

Re: sklepy z naturalnymi produktami

Post autor: Stella-96 »

U mnie taka kategorie produktów, do której domownicy podchodzą sceptycznie to herbaty zdrowotne. Mimo wszystko ja je regularnie zamawiam, bo zdecydowanie mogę odczuć, że na mnie działają. Staram się przekonać moich niedowiarków w domu, że czasem lepiej jest wypić zioła niż faszerować się tabletkami i chyba powoli to do nich dociera. Też oczywiście kupuję inne kategorie produktów :)
ODPOWIEDZ