Skup metali szlachetnych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Skup metali szlachetnych

Post autor: jaskolka »

Znacie firmę, która skupuje metale szlachetne? Mam trochę odpadów na warsztacie i chciałabym się ich pozbyć, bo dla mnie to nic innego jak złom. Zastanawiam się nad ofertą https://zlomweglika.pl/skup-metali-szlachetnych bo oferują przystępne ceny i mogłabym jeszcze na tym fajnie zarobić. Co myślicie?
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Skup metali szlachetnych

Post autor: Lena »

Akurat w kwestii złota i srebra polecam zajrzeć na stronę https://artar.eu/. Według mnie mają zdecydowanie najlepszą ofertę, więc jeśli szukacie czegoś sprawdzonego to warto skorzystać z ich usług.
Awatar użytkownika
AdaSieredz
Posty: 10
Rejestracja: 27 maja 2020, 13:56

Re: Skup metali szlachetnych

Post autor: AdaSieredz »

Zalegające nam metale oddajemy bezpośrednio do skupu http://miliomet.pl/. Mają bardzo dobre ceny ale trzeba się z nimi kontaktować. Każdego dnia ulegają różnicom.
Awatar użytkownika
paulinaina
Posty: 32
Rejestracja: 20 lip 2019, 13:41

Re: Skup metali szlachetnych

Post autor: paulinaina »

A słyszałaś o firmie https://www.stellmet.pl/? Prowadzą szeroko zakrojone działania na terenie całego kraju, w tym skup metali szlachetnych, więc możliwe, że będą zainteresowani Twoją ofertę. Najlepiej pisz do nich bezpośrednio lub wyślij zdjęcie przedmiotów na sprzedaż, a na pewno się porozumiecie.
Płenna

Re: Skup metali szlachetnych

Post autor: Płenna »

Jeśli mowa o sprawdzonym miejscu skupu złota to ja w Katowicach wam polecam tu https://www.serwistelefonowkatowice.com ... skup-zlota Uczciwie wyceniają i można załatwić sprawę od ręki. Przyjemna obsługa to również atut. Ja już ze dwa razy korzystałam i jestem zadowolona.
Tryś

Re: Skup metali szlachetnych

Post autor: Tryś »

Jeśli chcecie kupić, bądź sprzedaż swoje metale szlachetne no to tutaj jak najbardziej polecam sprawdzić także ofertę https://www.mennicaskarbowa.pl/ Warto tutaj zajrzeć jeśli planujecie skutecznie i bezpiecznie zainwestować swoje oszczędności nie tracąc na inflacji. Można u nich znaleźć zarówno złote i srebrne monety oraz sztabki.
ODPOWIEDZ