Skuteczna terapia?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Regina1992
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2021, 18:30

Skuteczna terapia?

Post autor: Regina1992 »

Cześć kochane. Nigdy nie myślałam, że będzie mi potrzebny psychoterapeuta Łódź, ale wreszcie podjęłam decyzję, żeby zgłosić się do takiego specjalisty. Chciałabym się dowiedzieć, jakie wy macie doświadczenia z psychoterapią? Macie jakieś rady lub wskazówki dla osób, które będą po raz pierwszy korzystać z tego typu pomocy?
Bożena

Re: Skuteczna terapia?

Post autor: Bożena »

Bardzo skuteczne terapie przeprowadzane są w ośrodku Forest. Jest to jeden z najlepszych ośrodków leczenia uzależnień w naszym kraju ale nie tylko. Ośrodek położony w bardzo malowniczej okolicy, świetnie wyposażony. Bardzo fachowo podchodzą do każdego problemu, każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie i taka też terapia jest dostosowana.
ZŁotek

Re: Skuteczna terapia?

Post autor: ZŁotek »

Ja sama długo chodziłam na terapię, ponieważ mam depresję, ale odkąd się leczę, żyję normalnie w sumie. Gorzej było z moim dzieckiem. Synek miał duże uwagi ze skupieniem uwagi i jej podzielnością, niechętnie brał udział w aktywnościach fizycznych, a na dodatek był cały czas płaczliwy. Straszny problem była z wykąpaniem jego, umyciem włosów i zębów, a nie daj Boże paznokci. Jak go zapisałam na zajęcia rehabilitacyjne do NIEPUBLICZNEJ SPECJALISTYCZNEJ PORADNI PEDAGOGICZNO-PSYCHOLOGICZNEJ, która się mieści w Garwolinie przy ul. Alei Legionów 34, wszystko ustało. Specjaliści okazali się bardzo empatyczni, z genialnym podejściem do dzieci. Po prostu otworzyli moje dziecko na świat i nauczyli pewności siebie. Dużą ulgę przyniosło mi, to, że synek normalnie funkcjonuje. Daje tu link do jej strony: https://www.rehabilitacjadladzieci.com. ... dla-dzieci Pozdrawiam.
gołąbek

Re: Skuteczna terapia?

Post autor: gołąbek »

W rehabilitacji najmłodszych sporo sukcesów ma gabinet Pani Oli Borsuk z Wadowic https://rehabilitacja-wadowice.pl/ - na stronie znajdziecie informacje szczegółowe. Oczywiście inne schorzenia czy po urazach ortopedycznych też są tam wspomagane skutecznymi zabiegami i ćwiczeniami, masażami wykonywanymi na najwyższym poziomie. Gabinet ma doświadczona kadrę, któa zna historię choroby każdego z pacjentów, by pomagać a nie szkodzić. To rzadkie, by przy konsultacji wywiad był tak szczegółowy jak u nich. Mnie to odpowiada, bo zabiegi są wtedy dobierane by szybko i trwale pomagać wracać do sprawności i zdrowia.
ODPOWIEDZ