Smart Kid Belt pas

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Smart Kid Belt pas

Post autor: alen »

Jeśli chodzi o ciekawe zamienniki dla fotelików dziecięcych to polecam takie pasy https://smartkidbelt.com/pl/ Nie dość że są poręczne to jeszcze kosztują niewiele więc idealne dla rodzin z dziećmi. Dzięki nim nigdy nie zaskoczy cię brak fotelika w aucie i nie będziesz musiał się obawiać o bezpieczeństwo dzieci podczas jazdy.
Awatar użytkownika
Pola00
Posty: 17
Rejestracja: 29 sty 2020, 18:45

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Pola00 »

Ja uważam, że smart kid belt jest ciekawym rozwiązaniem, nie ukrywajmy również wygodnym dla nas rodziców. Korzystam już z tego pasu jakiś czas i wiem, że podjęłam dobrą decyzje, moja córka już nie marudzi pod czas jazdy, ponieważ nie musi siedzieć na nie wygodnym foteliku :)
Awatar użytkownika
Lalan
Posty: 9
Rejestracja: 30 lip 2019, 15:26

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Lalan »

Jeżeli fotelik był dla niej niewygodny, znaczy, że był za mały.
_________________________________________
https://www.beauty.com.pl/ - laserowe usuwanie trądziku Łódź
Awatar użytkownika
Olik
Posty: 14
Rejestracja: 14 lis 2019, 19:19

Re: Smart Kid Belt pas

Post autor: Olik »

Pamiętajmy jednak, że Smart Kid Belt to alternatywne rozwiązanie dedykowane dla starszych dzieci. U nas sprawdza się doskonale podczas wakacyjnych wojaży. Doskonały do taksówki i do użytkowania w wypożyczonym aucie, dopuszczalny do użytkowania w całej Europie, a co najważniejsze mieści się w bagażu podręcznym.
ODPOWIEDZ