Specjalista od prawa cywilnego

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
kiara1966
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2020, 23:05

Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: kiara1966 »

Witajcie. Czy znacie może dobrego adwokata, który specjalizuje się w prawie cywilnym? Potrzebowałabym fachowej porady, a nie bardzo wiem, do kogo powinnam się zgłosić.
Awatar użytkownika
Grzymsława-92
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2020, 6:07

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: Grzymsława-92 »

Na pewno pomoże Ci adwokat Adrian Król. Dzięki niemu udało mi się rozwiązać mój dość skomplikowany problem. To człowiek wnikliwy, błyskotliwy i niesamowicie skuteczny. Możesz na niego liczyć :)
Awatar użytkownika
AnielaBarteczka58
Posty: 64
Rejestracja: 29 paź 2019, 9:59

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: AnielaBarteczka58 »

Ja ze swojej strony mogę polecić kancelarię w Lublinie u Pani mecenas Aleksandry Skalskiej. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi z zakresu prawa cywilnego, karnego i odszkodowań. Kancelaria ma swoją stronę internetową https://adwokat-skalska.pl/ i tam można się ze wszystkim dokładnie zapoznać.
Awatar użytkownika
anitka12
Posty: 109
Rejestracja: 21 sie 2019, 14:23

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: anitka12 »

W wielu dziedzinach prawa specjalizuje się kancelaria adwokacka Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie. Tym bardziej, że i na Pomorzu i w całym województwie zachodniopomorskim działają. To kancelaria z doświadczonymi prawnikami, do każdego klienta podchodzą bardzo indywidualnie. Można na nich zdecydowanie polegać.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: kolonel »

Specjalistą od prawa cywilnego jest adwokat Węgłowski https://www.adwokat-weglowski.pl/specja ... wo-cywilne , dlatego najrozsądniej byłoby skierować się właśnie do niego. Zakres jego usług opiera się na sporządzaniu i opiniowaniu umów cywilnoprawnych, prowadzeniu spraw o zadośćuczynienie i dochodzenie odszkodowań, czy spraw dotyczących nieruchomości, podziału majątku i spadku.
mąka34

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: mąka34 »

Według mnie najlepszą specjalistką od prawa cywilnego jest Adwokat Elżbieta Nowak z https://kancelarie-adwokackie.org/oferta. Pani Elżbieta pomagała mi już wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Zawsze z najwyższą starannością dab o interes klienta. Polecam, ma ogromną wiedzę z zakresu prawa, nie da się jej zagiąć, prawdziwe i nieocenione wsparcie w sprawach prawnych.
mońka

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: mońka »

Ja poszukiwałam specjalisty z tego zakresu i Panią adwokat znalazłam tutaj https://adwokatzakopane.pl/ . Są takie sytuacje, w których konsultacja czy inna pomoc jest wręcz obowiązkowa. Nie każdy z nas jest ekspertem w dziedzinie prawa. Jak przekonałam się, że dane przeczy można różnie interceptować. Kiedy znalazłam się w moim mniemaniu w sytuacji kryzysowej sięgnęłam za pomoc czego nie żałuję. Będę dozgonnie wdzięczna za pomoc.
jakaś

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: jakaś »

W Trójmieście mec. Cejrowski chyba ma największe doświadczenie i wiele wygranych spraw, także z zakresu prawa cywilnego. O co chodzi konkretnie? Podpytaj, na www.cejrowski.pl masz namiary
główka

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: główka »

Zdecydowanie mogę potwierdzić, że mec. Cejrowski robi wszystko by doprowadzić do zadowalającego finału w sprawach z zakresu wielu dziedzin prawa. Ma doświadczenie, wiedzę i do tego empatyczny jest mega.
Paweł

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: Paweł »

Pomoc prawna Świdnica może okazać się nieoceniona. Zajmują się prawem cywilnym od wielu lat, dzięki czemu mają duże doświadczenie w różnego typu sprawach. Myślę, że warto zadzwonić i umówić się na wizytę. Adwokaci z tej kancelarii są bardzo zaangażowani w swoją pracę i podchodzą indywidualnie do każdej sprawy.
lózacki

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: lózacki »

Potrzebna była mi pomoc z zakresu dziedziczenia ustawowego , co także wchodzi w prawo cywilne. Pomocna w tej kwestii okazała się kancelaria Tokarski https://kancelaria-tokarski.pl/oferta/ z którą rozpocząłem współpracę. Za ich wsparciem udało się rozwiązać trapiące kłopoty, które początkowo wydawały się nie do rozwiązania.
kórtka

Re: Specjalista od prawa cywilnego

Post autor: kórtka »

W takim razie pilnie zgłoś się do adwokata z https://adwokat-dymek.pl/oferta/prawo-cywilne/ . To absolutny specjalista od spraw związanych z prawem rodzinnym, dlatego zachęcam do ruszenia w tym kierunku. Moim wymogom sprostało to całkowicie. Szereg porad pozwala zwyczajnie na uniknięcie głupich błędów.
ODPOWIEDZ