Spóźniony lot

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Spóźniony lot

Post autor: Burbula »

Jeśli kiedykolwiek będziecie mieć problem z odwołanym lub opóźnionym lotem, to koniecznie przeczytajcie informację na stronie Parkingu Balice https://www.parkingbalice.pl/kiedy-nale ... y-lot.html . Warto wiedzieć co zrobić, bo czasem po prostu daruje się pieniądze, które nam się należą. Mnie się właśnie tak kilka razy zdarzyło.
Awatar użytkownika
Jolaa
Posty: 9
Rejestracja: 14 paź 2019, 20:32

Re: Spóźniony lot

Post autor: Jolaa »

Realne jest odzyskac jakies pieniadze? Czym kierowac sie przy wyborze takiej firmy?
Awatar użytkownika
zamszowa
Posty: 6
Rejestracja: 04 gru 2019, 14:47

Re: Spóźniony lot

Post autor: zamszowa »

Jolaa pisze: ↑10 cze 2020, 17:36 Realne jest odzyskac jakies pieniadze? Czym kierowac sie przy wyborze takiej firmy?
Organizowanie wyjazdu na własną rękę wcale nie jest tak trudne jakby mogło się wydawać. Cała masę świetnych porad znajdziemy na blogach ludzi pasjonujących się podróżowaniem. W dużym skrócie trzeba będzie skorzystać z kilku porównywarek ofert takich usług jak przewoźnicy i miejsca do nocowania. Nie można natomiast wybierać najtańszych możliwości bo tylko narobimy sobie problemów. Doskonale to widać na przykładzie tanich linii lotniczych. Na porządku dziennym mają miejsce problemy z punktualnym przelotem. Niestety nadal wielu konsumentów nie zdaje sobie sprawy, że może walczyć o opóźnienie lotu odszkodowanie korzystając z usług specjalistów - https://delayfix.com/opozniony-lot W życiu trzeba po prostu wiedzieć takie rzeczy i przede wszystkim szanować swój czas. Jeśli umawiamy się na wykonanie danej usługi, to wszystko ma odbyć sie wzorowo.
Kaśka98

Re: Spóźniony lot

Post autor: Kaśka98 »

Firm na rynku jest wiele, jednak pandemia spowodowała, że niektóre z nich także mocno ucierpiały finansowo.

We wrześniu 2020 r. miałam opóźniony lot z Oslo do Katowic. Linie Wizz Air.

Zgłosiłam się sama jako szary pasażer, ale niestety miałam odpowiedź, że to wina złej pogody. Na lotnisku dostałam wizytówkę od przedstawiciela firmy AirCash4U. Tutaj macie ich stronę

Minął tydzień, a dostałam info, że Wizz Air zgodził się zapłacić. W ciągu miesiąca otrzymałam pieniądze na konto.
ODPOWIEDZ