Sprawdzone głowice KTG

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Wika
Posty: 54
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:00

Sprawdzone głowice KTG

Post autor: Wika »

Chce w najbliższym czasie otworzyć własny gabinet medyczny i potrzebuje do tego profesjonalnego sprzętu. Juz teraz wiem, ze potrzebne mi będą głowice do KTG. Znalazłam taką firme https://glowicektg.pl/ , ktora ma je w swojej ofercie. Chciałabym jednak poradzić się kogoś kto już prowadzi taki Gabinet, czy Warto.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Sprawdzone głowice KTG

Post autor: mała mi »

Zdecydowanie warto. Swój gabinet prowadzę już kilka lat i jestem zadowolona z podjętej decyzji. Przyjmuję także częściowo na NFZ i mam jeszcze kilka godzin w szpitalu. Mało czasu na odpoczynek, ale duża satysfakcja. Oprócz głowic i profesjonalny sprzęt diagnostyczny należy zainwestować w wygodne fotele ginekologiczne. Sama kupowałam w sklepie innow https://innow.pl/kategoria-produktu/fot ... ologiczne/ Przejrzyj sobie ich ofertę w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ