Śruby i nakrętki

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Burbula
Posty: 76
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:56

Śruby i nakrętki

Post autor: Burbula »

Gdzie mogłabym wyczyścić dużą ilość nakrętek i śrub? Może wiecie, czy są firmy, które konkretnie się tym zajmują i mogłabym im zlecić takie zadanie?
Awatar użytkownika
Sinistra
Posty: 59
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:55

Re: Śruby i nakrętki

Post autor: Sinistra »

Trochę trudny temat jak dla mnie, ale ostatnio podsłuchałam rozmowę mojego szwagra z bratem związaną z produkcją podobnych elementów. Jeśli dobrze zrozumiałam to chyba firma Blastech https://blastech.pl/ mogłaby Ci pomóc. Mają w wyposażeniu urządzenia turbinowe Cogeim, które idealnie czyszczą między innymi śruby i nakrętki. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam Tobie? :) Może po prostu zadzwoń do przedstawicieli tej firmy.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Śruby i nakrętki

Post autor: Titana »

Szczerze mówiąc, nie słyszałam o firmach zajmujących się czyszczeniem śrub i nakrętek, raczej o takich, które je sprzedają.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Śruby i nakrętki

Post autor: mała mi »

Również pierwsze słyszę. To jest w ogóle opłacalny interes, takie czyszczenie? Nie łatwiej kupić nowe? Mąż po prostu zamawia śruby, nakrętki i wkręty w sklepie https://apromet.pl/pl/ z dostawą do domu. Potrzebuje dostaw kilka razy w miesiącu. Nigdy nie było problemów z dostępnością dużej ilości towaru. Przesyłka zawsze terminowa i produkty dobre jakościowo.
zbrośka

Re: Śruby i nakrętki

Post autor: zbrośka »

Na http://nelkor.com.pl/elementy-zlaczne/wkrety-do-drewana maja spory wybór wkrętów do drewna ale i śrub i śrubeczek z kwasoodpornych materiałów
Paweł22

Re: Śruby i nakrętki

Post autor: Paweł22 »

Jeśli chodzi o śrubki to widziałem na stronie https://bator-sruby.pl/sruby-kuliste-im ... so-7380-21 sklep, z którego można kupić przeróżne śrubki między innymi kuliste imbusowe. Uważam, że warto rzucić okiem na ten sklep jeśli zależy wam na kupnie wszystkich śrub w jednym miejscu.
chacman14

Re: Śruby i nakrętki

Post autor: chacman14 »

Wkładki, nakrętki, śruby i inne elementy złączne ja zamawiam na stronie internetowej Śruby nierdzewne zobaczcie sobie na ofertę bo w tym sklepie internetowym macie szeroką i atrakcyjna ofertę. Ja promuję zakupy w sieci bo nie traci się czasu i oszczędza się pieniądze.
ODPOWIEDZ