Stawianie magazynu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Lech
Posty: 65
Rejestracja: 13 sie 2019, 14:07

Stawianie magazynu

Post autor: Lech »

Chciałabym postawić magazyn, trochę zagłebiłam sie w tym temacie i dowiedziałam sie , ze jest kilka rodzai takiego magazynu. Teraz wiem, też że jest coś takiego jak namiot magazynowy tylko w jakich przypadkach go postwić. Udało mi sie tutaj https://pronamiot.pl/index.php/kiedy-pr ... agazynowy/ , znaleźć sporo informacji na ten temat ale może i wy mi coś podpowiecie.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Stawianie magazynu

Post autor: lemina »

Prowadzać swój magazyn przydać Ci się może doradztwo informatyczne swift . Nie zawsze opłaca się zatrudniać fachowca na etacie, czasami zdecydowanie korzystniej jest skorzystać z takiej formy. Eksperci w tej dziedzinie po zapoznaniu się z potrzebami firmy, jak i specyfiką konkretnej branży dopasują optymalne rozwiązania mające na celu usprawnić codzienną prace w takim miejscu. Warto sobie poczytać, co obecnie w tym temacie oferuje rynek.
Awatar użytkownika
Lana Winters
Posty: 68
Rejestracja: 09 wrz 2019, 9:15

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Lana Winters »

Jeśli chce ktoś postawić taki magazyn naprawdę sprawnie, powinien rozważyć skorzystanie z pomocy firmy Tor-Bud, która zna się na kwestiach związanych z budownictwem przemysłowym. ;)
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 83
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:39

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Adriana »

Budowa magazynu jest kosztowna dlatego warto pomyśleć o takim rozwiązaniu jak np namiot magazynowy. Takie namioty sa bardzo wytrzymałe i solidne i można ich używać przez wiele lat. Zerknijcie na ofertę firmy Halplan https://halplan.pl/hale-magazynowe.html - oni wykonują namioty o różnym przeznaczeniu w tym własnie na magazyny. Namioty posiadają solidną, stalową konstrukcję oraz wytrzymałe poszycie. Poza tym postawienie mahgazynu z namiotu nie wymaga uzyskiwania pozwolenia co znacznie skraca cały proces.
Awatar użytkownika
Frytula
Posty: 159
Rejestracja: 13 mar 2019, 12:33

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Frytula »

No tak, można skorzystać z takiej gotowej hali jednak moim zdaniem lepszy jest magazyn ze stali. Jest na pewno bardziej wytrzymały i posłuży dłużej. Do postawienia wysokiego magazynu moze być Wam potrzebny profesjonalny sprzęt budowlany. Jeśli będziecie potrzebować usług dźwigiem to zerknijcie na ofertę firmy Dźwig Maśko. Tu możecie zamówić wykonanie prac przy użyciu dźwigu do 50 ton. Maszyny obsługiwane sa przez bardzo doświadczonych operatorów co gwarantuje szybkie i bezpieczne wykonanie prac.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Stawianie magazynu

Post autor: alen »

Nie jestem przekonany do takich magazynów i stawiam na jakość i stabilność. Jak zdecydujesz się jednak na standardowe rozwiązanie to będziesz potrzebować dźwigu i sprzętu ciężkiego na budowie. Wszystko to zapewni firma https://avio-star.pl/ z Warszawy która ma szeroki wybór takich usług. Dzięki nim twoja budowa pójdzie sprawnie i bez niepotrzebnych przestojów.
Awatar użytkownika
iwika
Posty: 206
Rejestracja: 20 mar 2019, 12:00

Re: Stawianie magazynu

Post autor: iwika »

Takie magazyn musi być odpowiednio zaizolowany. Brak izolacji termicznej lub niewłaściwa termoizolacja to zwiększone koszty utrzymania i mniejszy komfort pracy. Pomyśl o tym. Tu https://www.izolmax.pl/services-view/izolacje-hal/ masz firmę, która wykonuje takie izolacje hal. Warto podpytać ich o szczegóły.
Awatar użytkownika
Lena
Posty: 108
Rejestracja: 27 wrz 2019, 10:14

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Lena »

Budowa jakiegokolwiek obiektu może potrwać naprawdę sporo czasu, więc warto jest o tym pamiętać. Co do samej budowy, to czasami konieczne staje się zakupienie odpowiednich maszyn oraz sprzętu. Na https://budmaszyny.wordpress.com/ przeczytacie o tym więcej.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 581
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Stawianie magazynu

Post autor: tormundmilks9 »

Jeśli chodzi o magazyn, to na pewno macie też do czynienia z produkcją czy linią produkcyjną. Jeżeli chcecie wprowadzić kilka zmian do swojej firmy, to myślę, że ta firma : https://www.teknomatik.pl/ mogłaby wam w tym pomóc. Dajcie znać, co o tym sądzicie.

złącze optyczne czy hdmi
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Kasia »

Kiedy już postawicie własny magazyn, na pewno będziecie potrzebowali też wysokiej jakości palet do składowania różnych towarów. Na stronie https://www.jaslo4u.pl/cena-europalet-g ... aslo-24904 możecie sobie przeczytać bardzo interesujący artykuł, z którego dowiecie się, gdzie takich palet szukać, aby za nie nie przepłacać ;)
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Titana »

Zarówno stawianie magazynów, jak i innych budowli, wymaga w pierwszej kolejności odpowiednie przygotowanie - badanie gruntu, a także jego wzmocnienie. Dzięki temu fundamenty będą wystarczająco silne, by udźwignąć ciężar stawianej nieruchomości. Tutaj, pod adresem www można przeczytać na temat palowaniu fundamentów i tym, czym ono jest. Przy większych inwestycjach, taka wiedza może być konieczna.
Awatar użytkownika
Wlada
Posty: 45
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:37

Re: Stawianie magazynu

Post autor: Wlada »

Ktoś wam musi to zaprojektować oczywiście, najlepiej udać się o dobrego biura projektowego. Wiecie już na jaką technologię budowy postawicie? Architekt także tu doradzi. Interesując się magazynem również warto pomyśleć o jego wyposażeniu. Ja tak znalazłam w firmie Gizo solidne wózki widłowe, znalazłam w dobrej cenie używane, jak do tej pory działają bez zarzutu, pracownicy bardzo sobie je chwalą i jest to dla mnie najlepsza rekomendacja.
toliś

Re: Stawianie magazynu

Post autor: toliś »

Na pewno warto również pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu takiego magazynu. Trzeba wybierać urządzenia, które będą idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb. Ciekawym i niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest na pewno wózek widłowy terenowy. Warto sobie o nim poczytać. Ma bowiem wiele zalet i przede wszystkim przydaje się w wielu różnych sytuacjach. Pomyślcie o tym.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Stawianie magazynu

Post autor: elzbieta »

Fakt! Praktycznie w każdym magazynie wózek widłowy, to podstawa. Daje nie tylko wiele możliwości, ale również przyspiesza pracę. Poza tym wiele zadań można wykonać znacznie precyzyjniej oraz bezpiecznie. Wybierając takie urządzenie trzeba zwracać uwagę na wiele aspektów. Przede wszystkim należy wiedzieć jakie opony do wózków widłowych będą najlepsze. Poczytajcie sobie koniecznie na ten temat.
ODPOWIEDZ