Striptizer na wieczór panieński

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Agaton88
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2019, 0:23

Striptizer na wieczór panieński

Post autor: Agaton88 »

Moja przyjaciółka niedługo wychodzi za mąż. Organizujemy jej z dziewczynami wieczór panieński. Chcemy także zamówić dla niej niespodziankę w postaci striptizera. Zależy nam na tym, żeby był kulturalny i potrafił dobrze tańczyć. Gdzie można znaleźć kogoś takiego?
Awatar użytkownika
Macieja67
Posty: 11
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:40

Re: Striptizer na wieczór panieński

Post autor: Macieja67 »

Według mnie najlepszą grupą tancerzy jest Magic Boys. Mają oni świetne umiejętności taneczne i potrafią rozkręcić naprawdę każdą imprezę. Korzystałam z ich usług i polecam!
Awatar użytkownika
Brunhilda-98
Posty: 54
Rejestracja: 11 sie 2019, 0:32

Re: Striptizer na wieczór panieński

Post autor: Brunhilda-98 »

Również korzystałam z usług grupy tancerzy Magic boys. Polecam zapoznać się z ich ofertą, gdyż jest naprawdę szeroka: http://www.magicboys.pl/wieczor-panienski-kawalerski#oferta. To profesjonaliści, którzy potrafią tańczyć w naprawdę różnych stylach.
Awatar użytkownika
Agaton88
Posty: 29
Rejestracja: 16 cze 2019, 0:23

Re: Striptizer na wieczór panieński

Post autor: Agaton88 »

Dzięki za podpowiedzi!
Awatar użytkownika
pamidorka
Posty: 79
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:10

Re: Striptizer na wieczór panieński

Post autor: pamidorka »

A nie lepiej udać się do klubu gdzie już będziemy miały wszystko zapewnione? Zarówno alkohol, muzykę, wszelkie atrakcje no i pana tancerza :) jest to dużo większa oszczędność pieniędzy no i udana zabawa będzie gwarantowana. Jeśli tak chcecie to śmiało możecie wybrać się do klubu http://rasputinclub.pl/ w Rzeszowie
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Striptizer na wieczór panieński

Post autor: Kasia »

A jakie gadżety na wieczór panieński warto Waszym zdaniem kupić? Widziałam ostatnio spory wybór takich gadżetów na stronie Happenings.pl. Jak sądzicie, co będzie największym hitem?
ODPOWIEDZ