suplement dla kobiety

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Grażyna

suplement dla kobiety

Post autor: Grażyna »

Kobiety pytanie do was. Stosujecie jakieś suplementy? Macie może jakieś swoje sprawdzone produkty? Dajcie znać.
Małgorzata

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Małgorzata »

Ja od jakiegoś czasu tak stosuję suplementy. Jestem z nich bardzo zadowolona. Jeśli tylko chcesz to stosuj a zobaczysz na efekty.
Grażyna

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Grażyna »

Jakie suplementy stosujesz. Gdzie je zamawiasz? Chciałbym wiedzieć bo chcę zamawiać tylko sprawdzone produkty.
Małgorzta

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Małgorzta »

Ja od dawna zamawiam na stronie https://tanie-suple.pl/ Tutaj znajdziesz coś dla siebie. Można także zakupić tutaj suplementy dla mężczyzn. Bardzo atrakcyjne ceny i dobre produkty.
Grażyna

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Grażyna »

Zaraz zerknę n a stronę poczytam i na pewno zrobię jakieś zamówienie. Bardzo Ci dziękuję za pomoc i radę.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Kasia »

Z tego, co wiem, to dobry stan włosów, skóry i paznokcie może wesprzeć suplement KRONE serii Idunna, który można kupić w Rossmanie. Zawiera on naturalne składniki, z tego, co wiem, może być też stosowany przez wegetarian i wegan, ponieważ nie ma w nim składników pochodzenia zwierzęcego. Nie kosztuje dużo, a może przyczynić się do poprawy kobiecej urody ;)
Kłódka

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Kłódka »

Polecam naturalnie - ćwiczeniami, masażami i jedzeniem (WODĄ!). Chociaż zdarzyło mi się kupować jakieś suplementy. Nie jestem jakoś bardzo przekonana co do ich skuteczności. Zanim coś kupię dokładnie czytam ulotki, szukam opinii. Dobrze rozpisane są tutaj https://esuplement.pl, znajdują się szczegółowe informacje dotyczące konkretnego preparatu
https://esuplement.pl/hydroxel-opinie-t ... osc-skory/.

kratka autoaktywna opinie
Baśka

Re: suplement dla kobiety

Post autor: Baśka »

Jeśli chodzi o suplementy dla kobiet to można znaleźć tutaj coś dla siebie https://7-nutrition.com/ . Sama czasem robię z mężem zamówienia i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości produktów jak i efektów ich brania. Można szybko osiągnąć wymarzony cel.
ODPOWIEDZ