Świece zapłonowe- sklep

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Bella
Posty: 48
Rejestracja: 29 sty 2019, 14:18

Świece zapłonowe- sklep

Post autor: Bella »

Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy http://www.swiece-zaplonowe.pl/ . Znajdziesz u nich największy wybór świec zapłonowych, żarowych i wiele innych… Wszystko w konkurencyjnych cenach!
Tyśka

Re: Świece zapłonowe- sklep

Post autor: Tyśka »

Dzięki za zaproszenie, ale ja już jestem zaopiekowana w tym temacie ;) Trzeba dbać o samochód od samego początku, już się tego nauczyłam od męża bo akurat mechanik itp. zwrócił mi uwagę na świece zapłonowe i serio ma to dużo w działaniu silnika... mam takie z BRISK na https://www.expert.auto.pl/ i naprawdę przy ich użyciu zwiększyła się moc podczas jazdy.
Awatar użytkownika
sonia
Posty: 101
Rejestracja: 10 sty 2019, 11:42

Re: Świece zapłonowe- sklep

Post autor: sonia »

Najlepiej z takimi problemami zgłosić się do firmy, która się na tym zna. Myślę, że może Tobie pomóc Autoserwis Kuta Poznań hol i naprawa aut: https://kuta-autoserwis.pl/ . Koniecznie skontaktuj się z nimi odnośnie tej właśnie kwestii.
ODPOWIEDZ