Szkolenia

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
jessica
Posty: 178
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:25

Szkolenia

Post autor: jessica »

Szkolenia są niezwykle istotną kwestią, dzięki temu możemy zdecydowanie bardziej się rozwijać. Każdy z nas powiniem pomyslec o tym by lepiej się rozwijać. Dlatego takie szkolenia jak te https://manka-academy.com/szkolenia-zamkniete/ , powinny nas zainteresować. Ciągły rozwój pozwoli sprawić, że będziesz jeszcze lepszy w tym co robisz.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Szkolenia

Post autor: Kasia »

Są takie branże, w których praktyczne cały czas trzeba się rozwijać. Jedną z nich jest branża informatyczna. Wiem, ponieważ mój małżonek pracuje jako informatyk i ciągle robi sobie jakieś dodatkowe kursy. Ostatnio na przykład zapisał się na autoryzowane szkolenie Microsoft Querying Microsoft SQL Server MS 20461. Dzięki niemu zdobędzie podstawowe informacje na temat programu Microsoft SQL Server 2014, dowie się też, jak wykonywać procedury przechowywanych itp. A to na pewno mu się w pracy bardzo mocno przyda, może nawet pozwoli mu dostać awans.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Szkolenia

Post autor: Titana »

Szkolenia się przydają, pozwalają na lepsze odnalezienie się na rynku i dostosowanie się do zmian.
ODPOWIEDZ