szukam niezawodnej usługi do wydawania kart płatniczych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Olga4

szukam niezawodnej usługi do wydawania kart płatniczych

Post autor: Olga4 »

Cześć wszystkim! Planuję rozszerzyć swoją firmę i szukam niezawodnej usługi do wydawania kart płatniczych i kontrolowania wydatków. Czy ktoś ma doświadczenie w tej kwestii i mógłby polecić jakieś razwiązania?
PollYY

Re: szukam niezawodnej usługi do wydawania kart płatniczych

Post autor: PollYY »

Hej! Kiedy moja firma zaczęła rosnąć, zdecydowaliśmy się skorzystać z usług Wallester Business (https://business.wallester.com). To platforma oferująca wydawanie kart płatniczych dla pracowników z możliwościa kontrolowania wydatków. Bardzo elastycna i przyjazna dla firm rozwijających się. Sprawdziliśmy, że są szczególnie skutuczni dla firm w fazie wzrostu.
Zenek1

Re: szukam niezawodnej usługi do wydawania kart płatniczych

Post autor: Zenek1 »

Witaj! Innym godnym rozważeniam jest firma Payhawk. Oferują kompleksowe rozwiązania do zaraządzania wydatkami, w tym wydawanie kart płatniczych z możliwością ustawania limitów monitorowanie transakcji.
ODPOWIEDZ