Tatuaże

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
hubson
Posty: 22
Rejestracja: 13 wrz 2019, 17:36

Tatuaże

Post autor: hubson »

Hej, decydujecie się na tatuaże? Są one teraz modne i zastanawiam się czy sobie jakiegoś nie zrobić?
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Tatuaże

Post autor: womenik »

Mnóstwo osób teraz decyduje się na zrobienie sobie tatuażu tylko właśnie on zostaje na lata i trzeba się zastanowić, jaki wybrać. Tutaj link jest możliwość znaleźć tatuażystę, który ma doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju projektów. Można sobie zrobić tatuaż.
Awatar użytkownika
Karina85
Posty: 43
Rejestracja: 30 sie 2019, 21:09

Re: Tatuaże

Post autor: Karina85 »

nieraz człowiek zrobi sobie tatuaż a później tego żałuje tak było w moim przypadku. Ale znalazłam bardzo fajną klinikę miracki https://klinikamiracki.pl/w której specjaliści zajmują się usuwaniem tatuażu czarnego i kolorowego. ja jestem bardzo zadowolona z efektu :)
mąskow

Re: Tatuaże

Post autor: mąskow »

Trzeba sprawdzić, gdzie świetnie robią tatuaże. Jednak taki zostaje na lata, więc musi być profesjonalny. Najlepiej poczytać opinie link o danym tatuażyście. Tatuaże można dzisiaj sobie robić nawet na całym ciele, ale to już trzeba mieć pewność, że ktoś solidnie takie wykona.
ąnka4

Re: Tatuaże

Post autor: ąnka4 »

Każdy tatuaż dzisiaj można sobie wykonać w dowolnym miejscu na ciele i wiem, że https://www.skytattoo.net/studio-i-salo ... enia-gora/ tutaj w Jeleniej Górze można uzyskać nawet bardzo skomplikowany tatuaż. Specjaliści już wiele różnych wykonali, więc można im zaufać.
hiczungł

Re: Tatuaże

Post autor: hiczungł »

Pamiętaj, że tatuaże wymagają specjalistycznej pielęgnacji! Poprzez to mam na myśli wykorzystanie specjalistycznych kosmetyków, np tych z oferty https://skinproject.com.pl/#o-nas . Pozwoliły mi one na pełną pielęgnację i dbałość o tatuaż, przez jak najdłuższy czas! Całkowicie mi to odpowiada a jakość całkowicie robi wrażenie.
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: Tatuaże

Post autor: error »

womenik pisze: ↑26 wrz 2019, 12:40 Mnóstwo osób teraz decyduje się na zrobienie sobie tatuażu tylko właśnie on zostaje na lata i trzeba się zastanowić, jaki wybrać. Tutaj [ jest możliwość znaleźć tatuażystę, który ma doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju projektów. Można sobie zrobić tatuaż.
Ja o tym myślę, zle cena takiego, jaki mnie interesuje jest spora.
Tomuś92

Re: Tatuaże

Post autor: Tomuś92 »

mąskow pisze: ↑25 lut 2021, 15:35 Trzeba sprawdzić, gdzie świetnie robią tatuaże. Jednak taki zostaje na lata, więc musi być profesjonalny. Najlepiej poczytać opinie link o danym tatuażyście. Tatuaże można dzisiaj sobie robić nawet na całym ciele, ale to już trzeba mieć pewność, że ktoś solidnie takie wykona.
Dokładnie, sprawdzenie gdzie wykonują porządnie tatuaże to podstawa. Według mnie warto rzucić okiem na https://retroink.pl/ ponieważ te studio ma pozytywne opinie i spore doświadczenie.
ODPOWIEDZ