Terminowa firma transportowa

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Racuszek
Posty: 42
Rejestracja: 25 sty 2019, 13:58

Terminowa firma transportowa

Post autor: Racuszek »

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą precyzyjnej i terminowej firmy spedycyjnej RRAS. Zostawiam link dla osób zainteresowanych: http://rras.pl/ .
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Terminowa firma transportowa

Post autor: filista »

Terminowość jest bardzo ważna, dlatego polecam zapoznać się z firmą https://pfc24.pl/ . Do dyspozycji jest spedycja drogowa, kolejowa, lotnicza oraz morska na terenie całego świata. Ich usługi są bezkonkurencyjne i na najwyższym poziomie
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Terminowa firma transportowa

Post autor: alen »

Zobacz sobie w takim wypadku ofertę firmy Symlog http://symlog.eu Zajmuje się ona transportem krajowym i międzynarodowym. Mają w ofercie spedycję samochodową, kolejową i kontenerową a przy tym bardzo przystępne ceny. Na pewno dowiozą na czas co należy a wszystko bez uszkodzeń w dobrej cenie.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Terminowa firma transportowa

Post autor: kozi44 »

z tego co wiem to taxirondo.com.pl zanjmują się jakimiś małymi przewózkami jak dokumenty , przesyłki . Świadczą nawet zakupy i przywoz ich do domu klienta. Kilka razy korzystałam z tego gdy miałam złamana nogę i kłopoty z chodzeniem. Wszystko za niewielką cenę
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Terminowa firma transportowa

Post autor: anuta439 »

Oj już z wieloma firmami transportowymi miałam do czynienia i muszę przyznać, ze najbardziej terminową jest firma https://tab-trans.pl/- przekonałam sie o tym wielokrotnie, potwierdzają to w praktyce, po prostu dostarczając na miejsce to co trzeba w wyznaczonym czasie :)
ODPOWIEDZ