test jazdy?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
zimna78
Posty: 22
Rejestracja: 25 mar 2019, 17:32

test jazdy?

Post autor: zimna78 »

Hejka, egzamin na prawo jazdy zdałam już kilka lat temu i dotąd nie potrzebowałam samochodu lecz nagle na zabój mi się przyda na okres kilku dni, wobec tego jak uważacie, czy wypożyczenie samochodu będzie słuszną opcją? Znalazłam w internecie ofertę firmy https://amigorentacar.pl/ która to oferuje wypożyczenie samochodów po zasadniczo niskiej cenie.
Awatar użytkownika
pamidorka
Posty: 79
Rejestracja: 24 lip 2019, 9:10

Re: test jazdy?

Post autor: pamidorka »

To i tak Ci zazdroszczę że masz prawko, ja dopiero zapisałam się do szkoły jazdy http://autokadet.pl/ w Warszawie i czekam na pierwsze lekcje. Mam trochę stresu i obaw, ale jak mówili moi znajomi to tam nauczą mnie wszystkiego od podstaw a właśnie na to liczę
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: test jazdy?

Post autor: julka »

Ja jeszcze się nie zapisałam... a bardzo chcę zrobić prawko. Znalazłam ostatnio kurs prawa jazdy warszawa i chyba zapiszę się we wrześniu. Przez długi czas brak prawka zupełnie mi nie przeszkadzał. Ostatnio jednak źle się z tym czuję i chcę jak najszybciej przystąpić do egzaminu.
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: test jazdy?

Post autor: Todek »

Przede wszystkim warto postawić na porządny ośrodek jazdy, który będzie w stanie pomóc Wam w przygotowaniu do egzaminów od strony teorii oraz praktyki. Ja w Poznaniu uczęszczałam do OSK Pegaz i jak najbardziej polecam sprawdzić ofertę na ich stronie internetowej https://www.prawojazdy-poznan.com.pl/ oraz przekonać się co do opinii na temat ich szkolenia.
ODPOWIEDZ