Tłumaczenia przysięgłe

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Gretta »

Szukając pomocy przy tłumaczeniach przysięgłych warto zdecydować się na pomoc odpowiednich specjalistów. Tu na stronie http://www.verbo.com.pl znajdziecie biuro tłumaczeń, gdzie na pewno znajdziecie pomoc w takim zadaniu i nie tylko z takimi tłumaczeniami.
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 443
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Kamilla36 »

Każde tłumaczenie powinno być zrobione dokładnie, dlatego z takimi sprawami trzeba zgłosić się do profesjonalisty. Ja polecam biuro tłumaczeń ze strony: https://www.translationstreet.pl/tlumaczenia-ustne/, które słynie ze swojej rzetelności i terminowości. Korzystałam osobiście z usługi tłumaczeń konsekutywnych. Ma wiele dobrych opinii, dlatego warto zdecydować się właśnie na nie. Polecam.
Ostatnio zmieniony 16 mar 2020, 14:29 przez Kamilla36, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 290
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: jaskolka »

To prawda, że różnie bywa z tłumaczami. Moim zdaniem najlepiej korzystać z usług tłumacza przysięgłego. Bardzo dobrze przekłady z i na angielski, wykonują tłumacze z biura :dogadamycie.pl. Przede wszystkim tłumaczenia są dokładne, bezbłędne i realizowane w krótkim czasie. Pamiętajcie, że błędnie wykonane tłumaczenie może być powodem wielu kłopotów, więc warto zdać sie na profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy.
Awatar użytkownika
Precela
Posty: 33
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:30

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Precela »

Zdecydowanie polecam postawić tu na takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl czyli na biura tłumaczeń. Ja już kilka razy zlecałam im różnego rodzaju tłumaczenia. Szybko, merytorycznie, bez żadnych problemów. Na pewno poradzą sobie też z tłumaczeniami przysięgłymi.
Awatar użytkownika
blobers
Posty: 42
Rejestracja: 30 gru 2019, 17:31

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: blobers »

Słuchajcie, jeśli zależy wam na na prawdę profesjonalnych tłumaczeniach i szukacie sprawdzonego biura tłumaczeń, polecam wam skontaktować się z tym https://turbotlumaczenia.pl/ . Mają na prawdę spore doświadczenie w takich usługach i moim zdaniem warto jest z nimi współpracować
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: lemina »

Tłumaczenia są jednak pracą dość ciężką i na prawdę odpowiedzialną. Szczególnie te przysięgłe. Ja chcialabym być w przyszłości tłumaczem przysięgłym. Poki co przygotouje się do obrony pracy magisterskiej. Chcę być tłumaczem, widzę siebie w tym zawodzie. W wolnej chwili czytam sobie blogi np. http://tlumacz-internetowy.pl typowo o tłumaczeniach. Dużo mi ta wiedza pomogła i mogę ją wykorzystać w praktyce. Mam nadzieję, że za kilka lat będę mieć swoją firmę i kilku tłumaczy w niej, aby realizować duże projekty międzynarodowe.
Awatar użytkownika
Kobietka
Posty: 394
Rejestracja: 09 mar 2019, 13:11

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Kobietka »

Do tego typu tłumaczeń potrzeba naprawdę dobrego specjalisty, który zachowa odpowiedni ton oraz znaczenie danego tekstu. Z tego co wiem biuro tłumaczeń Berligo https://berligo.com/ jest bardzo dobre, wykonują oni nawet najtrudniejsze tłumaczenia. Mają oni spore doświadczenie, a także wiedzę. Zlecenia są realizowane z pełną starannością i w najbardziej możliwym krótkim czasie.
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: filista »

Tłumaczenia przysięgłe to nie jest prosta rzecz i faktycznie trzeba mieć ogromną wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie. Generalnie polecam w pierwszej kolejności poczytać sobie artykuły na blogu http://tlumaczenia-vestigo.pl/ , gdyż tu sporo mowy o tego typu tłumaczeniach i możecie znaleźć pomocne wskazówki. Jak już będziecie przeglądać firmy tlumaczące to koniecznie patrzcie na rekomendacje, a także jak długo biuro funkcjonuje - na tej podstawie możecie stwierdzić jakie ma doświadczenie
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: kozi44 »

Ja polecam biuro www.dogadamycie.pl ponieważ oni mają świetnego tłumacz przysięgły angielski zawsze u nich można liczyć na miłą obsługę klienta, wysoką jakość otrzymanych usług noi co ważen dobre ceny, także jak ktoś szuka sprawdzonego biura tłumaczen, to z czystym sumieniem polecam tą firmę
Awatar użytkownika
Kamilla36
Posty: 443
Rejestracja: 21 mar 2019, 18:06
Kontakt:

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Kamilla36 »

W takim przypadku szczególnie ważne jest znalezienie kogoś naprawdę dobrego. Może być ciężko kogoś takiego znaleźć, bo praca tłumacza do łatwych nie należy. Wymaga od niego pełnego skupienia i dobrej znajomości języka. Poza podstawowym znaczeniem słów, tłumacz musi też odczytać ich kontekst. Na stronie: https://www.avelinelanguage.pl/ jest blog z którego dowiesz się więcej na ten temat. Jest tutaj mnóstwo ciekawostek na temat tłumaczeń i pracy tłumacza. Artykuły są na tyle ciekawe, że na pewno będzie Ci się je przyjemnie czytać.
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: lemina »

Tak to prawda, dobrze jest udać się do specjalistów. Uważam jednak, że jeżeli jesteśmy w stanie coś przetłumaczyć samemu to szkoda inwestować pieniądze w usługi biura. Znam dobrze język angielski i jak mam coś do przetłumaczenia co jest dość łatwe robię to sama, a jak czegoś nie wiem to posiłkuję się wskazówkami z portalu https://zapytajtlumacza.pl/. Widać, że portal prowadzi doświadczony zespół tłumaczy.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Gretta »

Takie i wiele innych można znaleźć w biurach tłumaczeń. Tego typu firmy są o tyle fajne, że w takich miejscach można liczyć na wielu tłumaczy o różnych specjalizacjach. Mi potrzebne było tłumaczenie dokumentacji medycznej - z tym oczywiście nie było żadnego problemu.
Monika Ż

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Monika Ż »

Ja długo szukałam dobrego biura tłumaczeń na język hiszpański i mój kolega polecił mi to biuro https://www.espanol.pl/ w Warszawie. Zamawiałam u nich tłumaczenia dokumentów i naprawdę szybko wszystko zrobili i takie współpracę lubię.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: kolonel »

Polecam tłumacza przysięgłego z Zabrza. Mowa oczywiście o http://www.arb-tlumaczenia.pl/ , który w moim przypadku okazał się sprawdzonym i profesjonalnym fachowcem. Teksty zrealizowano dla mnie sprawnie, na czas i profesjonalnie.
Kolómo09

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Kolómo09 »

biuro tłumaczeń Włocławek to jak dla mnie idealny wybór jeżeli chodzi o tłumaczenie. Działają oni na terenie całej Polski a co jest ważne to to że przez internet mozna wysłać im tekst jaki chcemy przetłmaczyć więc aby załatwiś sprawę nie musimy wychodzić z domu. Polecam
żaba

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: żaba »

W mojej skromnej opinii, naprawdę świetny tłumacz znajduje się pod tym linkiem: http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/medyczne . Znajdziecie tam naprawdę całkiem sporą ofertą, dotyczącą tłumaczeń na wielu różnorakich płaszczyznach. Zdecydowanie polecam wam zajrzeć tam w wolnej chwili, bo naprawdę się opłaca. Dajcie znać, czy ktoś z Was skorzystał z tego typu rozwiązań.
Łukasz

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Łukasz »

Do tłumaczeń specjalistycznych trzeba mieć dużą wiedzę. Ja korzystam w zakresie tłumaczeń ekonomicznych z biura tłumaczeń https://www.mtr24.pl/branze/tlumaczenia ... konomiczne I tłumaczymy dokumenty prawne i finansowe jeżeli są nam potrzebne np do przetargów, i nigdy z niczym nie było problemu, więc takie biuro to super opcja.
Błażej

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Błażej »

Takie tłumaczenia wykonuje https://turbotlumaczenia.pl to wykfalifikowany zespół tłumaczy którzy w tej branży działają od lat. Wykonują tłumaczenia ustne i pisemne oraz specjalistyczne i techniczne. Zgłoście się do nich bo oni mają naprawdę rewelacyjne oferty i atrakcyjne ceny.
Przemuś

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Przemuś »

Wiele jest biur tłumaczeń które zajmują się tłumaczeniami z angielskiego i na angielski. Ale ja uważam że najlepsze jest to https://tlumaczenia-gk.pl/medyczne Ja akurat korzystałem z usługi przetłumaczenia artykułów medycznych. Ale z tego co wiem świadcza też inne uslugi - warto sprawdzić.
Tłumaczka1

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Tłumaczka1 »

Ja z kolei polecam biuro tłumaczeń Skrivanek. Tłumacz polsko rosyjski lub inny z tej agencji może wykonać zarówno uwierzytelnione, jak i zwykłe tłumaczenie dokumentów urzędowych, artykułów naukowych i innych treści. Jeśli potrzebujecie tłumacza, warto się tutaj zgłosić. :)
Miśka88

Re: Tłumaczenia przysięgłe

Post autor: Miśka88 »

U mnie bardzo dobrze sprawdziła się tłumaczka przysięgła i nauczyciel języka francuskiego Halina Czyżewska z Białegostoku. Oferuje też tłumaczenia specjalistyczne, zarówno pisemne, jak i ustne. Tu sobie znajdziecie konkrety: https://francuskinamiare.pl/tlumaczenia Pani Halina tłumaczyła mi dyplomy, świadectwa i inne dokumenty i sprawnie wszystko poszło, terminowo plus cenowo dla mnie korzystnie.
ODPOWIEDZ