transport częsci samochodowych

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

transport częsci samochodowych

Post autor: krosant »

Muszę dostarczyć koledze zderzak, to jest jakieś 100km od mojego miasta. Powiedzcie mi czy da radę to kurierem dostarczyć czy jakiś inny transport będzie potrzebny?
Awatar użytkownika
pikiriki
Posty: 196
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:59

Re: transport częsci samochodowych

Post autor: pikiriki »

Rozumiem że Twoim autem nie da rady? W takim razie zostaje paleta i na https://www.pogotowiepaletowe.pl/ możesz nadać taką przesyłkę. Jeśli chodzi o ceny to wysokie nie są, w każdym razie przed nadaniem zrób sobie porównanie firm kurierskich, tak aby zorientować się gdzie jest najtaniej i najszybciej
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: transport częsci samochodowych

Post autor: Kasia »

A skoro już o częściach samochodowych mowa, to czy mieliście kiedyś problem z wałami napędowymi? Mi ostatnio się coś takiego przytrafiło, ale na szczęście trafiłam w sieci na firmę https://takiewaly.pl/, która zajmuje się nie tylko sprzedażą takich części, ale również ich regeneracją ;) Mogłam też liczyć na fachowe doradztwo z ich strony więc polecam ;)
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: transport częsci samochodowych

Post autor: alen »

Masz do wyboru kuriera albo możesz skorzystać z usług spedycji https://symlog.eu/ Przewiozą twój towar drogą morską, lądową lub powietrzną w ekspresowym tempie. Zlecając im taką usługę masz gwarancję że towar dotrze na miejsce i o czasie w nienaruszonym stanie. Myślę że nie zaszkodzi ich zapytać bo jako spedycja na pewno pomogą a przynajmniej doradzą co robić.
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: transport częsci samochodowych

Post autor: Aurelia33 »

Spedycja międzynarodowa jak również krajowa powinna być zlecana profesjonalnym firmom - https://logit.com.pl/organizacja-transportu-logit/ które posiadają specjalnie do tego dedykowane samochody. W zależności od rodzaju ładunku wymagany jest inny rodzaj auta. Dlatego trzeba wybierać firmy sprawdzone i profesjonalne.
:)
ODPOWIEDZ