transport maszyn

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
cezar

transport maszyn

Post autor: cezar »

Jak wygląda transport maszyn z Polski do UK? Jak to załatwić i na jakie koszty muszę się przygotować? Chcę przenieść firmę do Zjednoczonego Królestwa i muszę przetransportować kilka rzeczy, bez których nie mógłbym myśleć o działalności. Czy ktoś z Was przewoził takie rzeczy i mógłby mi coś podpowiedzieć w tym zakresie? Każda rada będzie cenna. Z góry dziękuję.
kamillek

Re: transport maszyn

Post autor: kamillek »

Jak maszyny przetransportować tego nie wiem, ale za to mogę polecić transport chłodniczy Śląsk. Oto link https://withus.pl/pl/transport-chlodniczy-slask Z pewnością jest to firma warta uwagi i godna polecenia. Korzystałem z usług i nie żałuję. Wszystko odbyło się na czas i o czasie. Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć odpowiednią firmę i wszystko się ładnie rozwiąże.
Wiem jak ważny jest odpowiedni transport, a już w szczególności produktów szybko psujących się. Przekonałem się, że ta firma stawia na bezpieczeństwo produktów.
ODPOWIEDZ