Transport w czasach pandemii

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Kazik

Transport w czasach pandemii

Post autor: Kazik »

Jak obecnie wygląda transport zagraniczny? Czy bez problemu zamówię taki transport- ekspo-trans.pl/chorwacja/ ?
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: Transport w czasach pandemii

Post autor: Bingo »

Wybierając usługi transportowe za granicę warto porównać kilka ofert . Zajrzyjcie jeszcze na stronę firmy Magemar - oferują taką profesjonalną spedycję i transport towarów adr bez względu na rodzaj towaru czy odległość - dla nich żaden kraj europejski to żaden problem.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Transport w czasach pandemii

Post autor: kasiakowa06 »

Kazik pisze: ↑22 wrz 2020, 11:49 Jak obecnie wygląda transport zagraniczny? Czy bez problemu zamówię taki transport- ekspo-trans.pl/chorwacja/]ekspo-trans.pl/chorwacja/ ?
Wg mnie nie ma większego problemu aktualnie. Zamawiałam przewóz w https://kimbo-transport.pl/przeprowadzk ... -szczecin/ i wszystko dotarło na czas.
Obrazek
Sławomir

Re: Transport w czasach pandemii

Post autor: Sławomir »

Z jakich rozwiązań korzystacie w przypadku Waszego biznesu? Jeżeli szukacie nowoczesnych rozwiązań dla Waszej floty samochodów, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić monitoring floty Safefleet . Są to eksperci w swojej branży, którzy dostarczają nowoczesne rozwiązania dla flot w firmach.
ODPOWIEDZ