Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Babeta-76
Posty: 35
Rejestracja: 26 lip 2019, 12:21

Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Post autor: Babeta-76 »

Witam! Zawsze marzyłam o pięknym ogrodzie, ale nigdy nie mam czasu o taki zadbać. Szukam firmy, która zaprojektowałaby dla mnie ogród, przy którym nie trzeba za wiele pracować. Polecacie jakąś firmę?
Awatar użytkownika
cina_67
Posty: 70
Rejestracja: 14 sie 2019, 17:38

Re: Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Post autor: cina_67 »

A może sprawdź ofertę firmy Renova? Według mnie to zdecydowanie najlepsza firma w Bielsku. W swojej ofercie ma projektowanie ogrodu, zakładanie trawnika i wiele innych.
Awatar użytkownika
róża_75
Posty: 20
Rejestracja: 17 lip 2019, 20:50

Re: Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Post autor: róża_75 »

Jeśli chodzi o projektowanie i zakładanie ogrodu to firma Renova nie ma sobie równych. Formowanie krzewów, drzew i żywopłotów wykonują bardzo profesjonalnie
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Post autor: mała mi »

Piękne ogrody tworzy Kępka http://kepkaogrody.pl/. Zwróciliśmy się do nich z prośbą o projekt mało wymagającego ogrodu. Jesteśmy dość zabieganą rodziną z trójką dzieci. Ciężko byłoby nam znaleźć czas na pielęgnację ogrodu. Powiedzieliśmy jakie są nasze oczekiwania i po jakimś czasie dostaliśmy projekt do wglądu. Wszystko było piękne, rozmieszczenie roślin trawnika, altanki i mojej wymarzonej drewnianej ścieżki, biegnącej przez cały ogród. Mamy system nawadniania, co pozwala na minimum naszej pracy, którą w ogród musimy wkładać.
gośka

Re: Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Post autor: gośka »

A co sądzicie o systemach nawadniania? My niedawno kupiliśmy taki system od https://www.centrumnawadniania.com/242- ... awadniania i powiem wam, że sprawdził się rewelacyjnie, tym bardziej, że jest to dla nas dosyć duże odciążenie od obowiązków.
aglinią

Re: Usługi ogrodnicze Bielsko-Biała

Post autor: aglinią »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.atutrental.com.pl/serwis/
ODPOWIEDZ