W poszukiwaniu domu

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Magda93
Posty: 1
Rejestracja: 07 sie 2020, 12:28

W poszukiwaniu domu

Post autor: Magda93 »

Cześć, witajcie :) Jesteśmy z mężem w trakcie poszukiwania ładnego domu w okolicach Wrocławia. Nie bardzo mamy czas samodzielnie przeglądać oferty, dlatego zastanawiamy się nad skorzystaniem z pomocy pośrednika. Powiedzcie mi, słyszałyście o agencji Do-Expert? Możecie polecić?
Awatar użytkownika
Zaida1983
Posty: 1
Rejestracja: 12 sie 2020, 23:05

Re: W poszukiwaniu domu

Post autor: Zaida1983 »

Jestem zdania, że jeśli szybko chcecie znaleźć wymarzony dom, to powinniście skorzystać z usług Do-Expert. Ja dzięki nim trafiłam na świetne mieszkanie w Świdnicy. Prawdziwi profesjonaliści pomagający nawet w negocjacjach cenowych :)
Awatar użytkownika
opium
Posty: 106
Rejestracja: 28 maja 2020, 13:52

Re: W poszukiwaniu domu

Post autor: opium »

chciałabym się zapytać czy znacie może jakiegoś dewelopera działającego na terenie Warszawy. Wiele for tematycznych przeglądam i natrafiłam na http://kreatordom.pl tego co widzę na ich ofertę to na prawdę wygląda to bardzo kusząco. Lecz chciałabym poznać jeszcze wasze zdanie za nim się zdecyduję.
ODPOWIEDZ