Wartościowe szkolenia?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Aś141

Wartościowe szkolenia?

Post autor: Aś141 »

Cześć, znacie może dobrą firmę prowadzącą wartościowe, rozwojowe szkolenia? Najchętniej jakieś szkolenia biznesowe? Planuję wybrać się niebawem na coś takiego, gdyż w niedalekiej przyszłości mam zamiar przebranżowić się i otworzyć własną kwiaciarnię.
Gwiaźda

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Gwiaźda »

Witaj :) Nie tak dawno kolega podrzucił mi stronę firmy AVENHANSEN, prowadzącej otwarte i zamknięte szkolenia biznesowe w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu czy innych większych miastach kraju. mają też bardzo wartościowe szkolenia online, jeżeli chciałabyś skorzystać :)
aktuś

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: aktuś »

A nie uważacie, że można robić takie kursy i szkolenia bardzo często? Ja tak na przykład uważam i wiem, że ogólnie nie ma to jak fajne szkolenia. No i wstępnie wybrać można coś, co wszyscy robią, albo jednak mimo wszystko własny kierunek. Ja wam powiem, że dla mnie jednak kursy spawalnicze to jest coś.
Małgocha

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Małgocha »

Aś141 pisze: ↑09 cze 2021, 9:35 Cześć, znacie może dobrą firmę prowadzącą wartościowe, rozwojowe szkolenia?
No ale to pytanie jest bardzo ogólne, bo wszystko zależy od branży :) Też planuję otworzyć swoją firmę, konkretnie salon stylizacji brwi i rzęs, ale póki co korzystam z możliwości rozwoju. Dokształcam się i uczestniczę w różnych szkoleniach, pod okiem Pani Patrycji Zielińskiej https://www.patrycjazielinska.pl/szkolenia/
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Kasia »

A co byście powiedzieli na profesjonalny Kurs PowerApps? Moim zdaniem w dzisiejszych czasach może się to okazać bardzo przydatne. Widziałam na stronie internetowej https://www.cognity.pl/kurs-powerapps,s2,1022.html, że takie kursy oferuje na przykład firma COGNITY. Czy ktoś z Was miał z nią już wcześniej do czynienia?
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Karolinka22 »

UX-PM level 2 "Executing UX"

Cele:
-Nabycie umiejętności integrowania metod user experience w projekcie w nastawieniu na zrealizowanie założeń biznesowych i wymagań rynkowych.
-Planowanie, implementacja i koordynacja narzędzi UX na różnych etapach projektu.
-Optymalizacja jakości i efektywności produktu lub usługi poprzez wykorzystanie zasad metodyki projektowania zorientowanego na użytkownika.
-Biegłość w przygotowywaniu praktycznych materiałów ułatwiających zarządzanie działaniami UX oraz zlecaniem ich do podmiotów zewnętrznych.

Zalety:
-Treść szkolenia podzielona jest na 3 obszary (teorii, warsztatów rozwiązujących problemy, analizy case study).
-Indywidualny charakter szkolenia (grupy max. 12 osobowe).
-Międzynarodowy egzamin odbywa się bezpośrednio po 3 dniu szkolenia.

Zapraszamy https://ux-pm.pl/level-2.php.
Zdziś

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Zdziś »

Chcąc się rozwijać, awansować i piąć po szczeblach kariery musimy inwestować w swój rozwój. Takie szkolenia jak te https://leadership-center.pl/blog/zarza ... rojektami/ pozwalają na zdobycie nowych doświadczeń dzięki aktywnemu udziałowi w kursie. W każdej firmie rodzą się nowe projekty, którymi trzeba umieć zarządzać.
Łatek

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Łatek »

Zależy z jakiej dziedziny szkolenia. Jeśli szukasz dobrych szkoleń dla pracowników branży budowlanej to szkolenia dla operatorów maszyn budowlanych organizowanych przez Centrum Szkoleń Zawodowych - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/s ... roboczych/ . Świetni instruktorzy, program dopasowany do potrzeb rynku pracy i wymagań kursantów. Po szkoleniu otrzymuje się odpowiednie certyfikaty co do uzyskanych umiejętności.
Kałka

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Kałka »

Jeżeli właśnie naszą przyszłość po prostu wiążemy z branżą urody, zdrowia, przydadzą się odpowiednie szkolenia, które podniosą nasze kwalifikacje, sprawią, że będziemy dla potencjalnego klienta po prostu dużo bardziej atrakcyjni. Tu polecam szkolenia z http://kak.edu.pl/ bardzo fajna sprawa. Szkolenia różnorodne
Bartłomiej

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Bartłomiej »

Jeżeli chodzi o mnie, to od zawsze chciałem wstąpić do policji, dlatego w trakcie przygotowań do test wiedzy policja korzystałem z pewnej strony. Zakupiłem na niej materiały do nauki przed testami, dzięki czemu mogłem się solidnie przygotować. Polecam zainteresowanym.
Awatar użytkownika
Karolinka22
Posty: 482
Rejestracja: 29 paź 2019, 10:50

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Karolinka22 »

Witam, co sądzicie o tym, by nawiązać współprace z firma, która pomoże mi w planowaniu inwestycji? Chcę rozwijać swoja niewielka firmę, jednak potrzebuje środków i wsparcia swoich planów https://www.erbud.pl/budownictwo-kubaturowe
Co sądzicie o tej firmie? Czy warto nawiązywać takie współprace dla młodych firm?
DominikaĆ789

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: DominikaĆ789 »

Jeżeli jesteśmy w temacie szkoleń to warto w takie inwestować bo jeszcze nie wiadomo co może nam się w życiu przydać. Niestety zeszły rok bardzo zweryfikował rynek pracy i niektórzy ludzie musieli się przebranżowić. Ja nie musiałam tego robić ale popchnęło mnie to do uczestnictwa w szkoleniach i co jakiś czas się na takich pojawiam. Ostatnio byłam na szkoleniu w zakresie bhp w https://dbbhp.pl/szkolenia_online/ z tematyki szklenie bardzo przydatne i pomocne w pracy.
Anuśkaa33

Re: Wartościowe szkolenia?

Post autor: Anuśkaa33 »

Czy wiecie, które szkoły oferują język angielski dla dorosłych Łódź? Najbardziej interesują mnie szkoły, które prowadzą zajęcia online. Jakiś czas temu znalazłam szkołę Akcent Centrum Języków Obcych. Oferta na stronie https://akcent-edu.pl/jezyk-angielski-lodz-k-44.html
ODPOWIEDZ